Подскажите пожалуйста, кто делал,больно ли делать прокол. И вообще какие ощущения. Хочу, но сомневаюсь. Спасибо большое
Мама девчонок• 30 июня 2022
Якщо цікаво, нещодавно був вебінар для лікарів на цю тему.
Про власний досвід не підскажу.
Anastasia_kyiv• 30 июня 2022
Первые роды были с епидуральной анестезией. Сам прокол не больно, да и не ощущала когда вставили и вынимали епидуральный катетер. Да и потом когда выняли катетер, небыло никаких ощущений что там что то было.
Crazy lady• 30 июня 2022
Я рожала сама три раза без эпидуралки - всё ок,но у меня большой болевой порог)
Сестра рожала с эпидуралкой - всё хорошо,прокол не чувствовала.
Единственное что у многих после эпидуралки боли в спине часто,но это только по рассказам лично моих знакомых кто делал.
Full House• 30 июня 2022
Не больно, неприятно слегка.
Но после родов спина долго в том месте болела, тогда многие говорили, что это от эпидуралки. Может, сейчас по-другому, 15 лет прошло.
Тем не менее я бы делала снова.
Mashashula• 30 июня 2022
Народжувала з епідуролкою, низький больовий поріг, на відкритті 3см вже думала шо це піпєц.. прокол неприємно, анестезіолог приходив щогодини коригував дозу так, зоб оніміння було до колін. Лягти не дозволяли сказали ходити або сидіти на мячі. Під час потуг і коли зашивали то дозу зробили таку що ноги оніміли повністю. Не знаю нормально це чи ні, бо пологи перші. Із мінусів це те що погано розуміла коли починались потуги і тому , мабуть і був один зовнішній розрив. Із плюсів , хоч я читала що епідуралка додає пару годин пологів, та в мене вийшло навпаки розкриття було набагато швидше. Зараз пройшло 3 місяці якщо натиснути в місці де була анестезія то там трохи боляче, але в житті спина не болить. Відходили ноги декілька годин і дискомфорту небуло, всеодно лежиш відпочиваєш, зі мною був чоловік то підносив мені малого на годування.
Народжувала з епідуралкою, довго були перейми і я була дуже змучена, і я сама попросила епідуралку, коли її роблять то потрібно сидіти не рухаючись 5 хв., інакше наслідки від неправильного проколу можуть бути погані, і от протягом цих 5 хв в мене були’схватки’, і треба було сидіти і терпіти біль, нічого витримала, коли вона починає діяти то ноги ватні не болить так, але потім ближче вже до самої кульмінації біль всеодно повертається і треба тужитися, а в тебе ватні ноги і не виходить, пологи в мене були важкі і я не знаю навіть чому так , чи із -за слабої родової діяльночті чи із-за епідуралки .
Все індивідуально.
Ответ дляIlonaMask
Все індивідуально.
Спасибо большое
Oleksa1551• 30 июня 2022
Ответ дляassiyka
Не боляче. Потім дивні відчуття... Ноги твої, а рухати не можеш.
Ты с эпидуралкой превращаешься в лежачую?
Я просто смотрела ютуб, съёмку схваток, так там женщина рожала, и оператор ее снимал.. И вот она постоянно крутила тазом, на мяче тоже крутила тазом, скакала на мяче, и говорит, что так ты помогаешь малышу всунуться в таз правильно. Ну, как-бы своими амплитудами его туда прям загоняешь. Ну и на раскрытие влияет и ещё там что-то.
Так что, если уколост ЭА, то все, ты лежишь, так как ноги?
Oleksa1551• 30 июня 2022
Ответ дляTipo_ya
Делали эпидуралку , укол не больно, ноги через 6 часов отошли, единственный минус то до сих пор болят позвонки между которыми кололи .
Болят когда их мнешь, или прям как болит спина на постоянной основе в том месте?
Ответ дляOleksa1551
У мене був терміновий КР. Мені вкололи таку дозу, що я по шию нічого не відчувала, а ще я три дні з ліжка встати не могла. Лікар сказала, що треба було дитину рятувати і по-іншому не можна було. Це були другі пологи, перші природні, тому мене дивує, що більшість хоче КР, для мене то був ад. Ковід був і чоловіка не пустили до мене, треба дитинку доглядати, а ти перевернутись у ліжку не можеш і катетер до утки висить. Але зараз уже все забулось та й у кожного своя історія Тому, автор, нехай вам обов´язково буде легко у родах.