"Білорусь нападе на Україну". З таким твердженням виступив російський опозиціонер та політемігрант, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров
Про це політик заявив у себе в ТГ-каналі ввечері у суботу, 2 липня 2022 року.
Допис Каспарова під назвою "Білорусь нападе на Україну" з´явився після останніх заяв самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка на тему взаємин з Україною та країнами Заходу.
"Лукашенко активізувався й став загрожувати за методичкою Кремля. Невизнаний президент Білорусі заявив, що "приціл" вже наведено на командні пункти ворожих країн, які загрожують Мінську. Також Лукашенко додав, що кілька днів тому українська сторона спробувала завдати ракетних ударів по республіці, але всі ракети були перехоплені. Швидше за все, це все мовиться вустами Кремля, а не самим Лукашенком, бо всі ми знаємо, що він просто відіграє роль маріонетки у великій грі Путіна", - зазначив Гаррі Каспаров.
На його думку, "рахунок пішов на дні".
"Зараз же рахунок пішов на дні, бо мова (Лукашенка - ред.) змінилася з нейтральної на агресивну, хоч Олександр Лукашенко і заявляє, що "Мінськ не хоче воювати з Києвом", але це більше схоже на "не хоче, але не лишають вибору". Все робиться під приводом захисту від вторгнення з боку Польщі, але це така сама дурість, як і знамените "визволення" (України росіянами - ред.), де насправді ніхто не зустрічав з короваєм і квітами", - наголосив Каспаров.
На його думку, "рахунок пішов на дні".
Ответ дляCrazy lady
Не нужно паники!
В любом случае, будет время выехать, надеюсь у нашего руководства хватит мозгов предупредить людей!
Не переживайте, всё будет хорошо.
Из-за нервов всё равно ничего не изменится!
Не переживайте, всё будет хорошо.
когда будет время выехать прикордонным? не верю в мозги..прочитала на цензоре, что когда Луганскую захватят, то лука откроет второй фронт...
Kolibri_18• 03 июля 2022
Ответ дляsobacura
Мене зрозуміють ті, хто в курсі.
І зараз я не бачу в тг пів України червоної. Може тупить інтернет?
Мапа оновлюється щовісімналцять секунд
Ответ дляманька облигация
’У нас давно в союзі Білорусі й Росії єдина армія’, - Лукашенко
3 липня, 2022 неділя
18:06..В межах союзної держави Росії та Білорусі створена й діє ’єдина армія’
Про це сьогодні, 3 липня 2022 року, заявив білоруський самопроголошений президент Олександр Лукашенко під час виступу перед своїми прибічниками на меморіальному комплексі ’Курган Слави’, що неподалік від Мінська. Стенограму його виступу оприлюдинила інформаційна агенція БЕЛТА.
’І взагалі ті, хто нам дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз з Російською Федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу - Союзну державу. Де в союзі два незалежні народи. Ми йдемо, як по тонкому льоду, і цей досвід вперше у світі. Ми повинні показати іншим цей приклад’, - зазначив Лукашенко.
Єдність мід РФ та РБ, за його словами, розповсюджується передусім на збройні сили обох країн.
’І що вони не знали, що у нас створено вже давно в союзі Білорусі та Росії єдине угруповання збройних сил. Фактично єдина армія. Ви ж це все знали, те у чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були і будемо разом із братньою Росією’, - наголосив Олександр Лукашенко.
3 липня, 2022 неділя
другими словами, государства беларуси больше нет
есть часть рашки
Kolibri_18• 03 июля 2022
Ответ дляК@тен@
я так понимаю, что Луганская область уже почти вся под рашистами?( но могу ошибаться
Вже об´явили, що наші змушені були відступити....
Ответ дляRikitikitavi_2022
не имею ничего против Каспарова, т.к. папуля мой был фанат шахмат и обожал его. Но тот же самый Каспаров сидел в марте чи апреле и твердил про ковровые бомбардировки Киева когда его будут стирать в пепел как Грозный. Моя проблема не с прогнозами его, а с временным окном. Понятное дело что скорее всего он в курсе теории игр, скорее всего просчитывает риски, но я бы так и воспринимала его слова, как увеличение риска, а не как то,что действительно будет, особенно по времени. а там сами смотрите, мужик он умный в принципе, просто мне бы хотелось лично знать на основании чего конкретно он делает свои выводы, мне надо увидеть всю цепочку, от базовой информации до всего строения до верха, прежде чем кушать его фрукты) и нет, я не те фрукты имею в виду, извращенки тут сидят просто по типу меня)
Тем более, что он считал, что войны не будет. Прогноз не сбылся.
Marianna_09• 03 июля 2022
Ответ дляCrazy lady
Меня забанят если я напишу, скоро сами всё увидите......
Тот у кого есть родственники в СБУ знают о чём я.
Родичів в СБУ немає, напишіть і мені будь-ласка в приватні)
Kolibri_18• 03 июля 2022
Ответ дляCrazy lady
Може, ваша інформація комусь би врятувала життя! Хтось би сховище підготував, хтось би виїхав. А ви - ніби похизуватись, що знаєте більше інших
Ответ дляOliasas
Я в курсі. Але ось
Слова Лукашенко о единой армии с рф и о том, что участие Беларуси в ’спецоперации’ уже определено, являются опасным сигналом для Украины и для беларусов.
’Я думаю, что мы с вами увидим результат этого сигнала’, — добавил Зеленский.
І як раз деякі області і без повітряних тривог.
Ответ дляБуко
Я всегда любила наблюдать за людьми и у меня свое мнение..
Выражение глаз, движения и тд..
Не выглядит как человек, который проигрывает..к сожалению
Выражение глаз, движения и тд..
Только учитывайте, что на физическое и моральное состояние в большей степени влияют лекарства, на которых он сидит. Его приводят в чувства, но не всегда реакция прогнозируема и одинакова. Отсюда и бодрый или поникший вид.
Ответ дляsobacura
і що це означає?
Kolibri_18• 03 июля 2022
Ответ дляLada_333
і що це означає?
Сунуться туди, де нема тривог? А сенс в той же час кошмарити інші?
катерина12009• 03 июля 2022
Ответ дляKolibri_18
Отвлекают