Мяо мой мяо• 03 июля 2022
Температура і поїздка
Навіть не знаю чим мені допоможе голосування , але хочу побачити. На наступні вихідні запланована поїздка на море, скасувати бронювання можна максимум завтра. Сьогодні в дитини 38.4 без інших симптомів
Результат:
вже голосів:
30 (75%)
Не скасовувати
6 (15%)
Скасовувати
4 (10%)
Р-т
Сегодня не целуюсь• 03 июля 2022
Не хочу Вас лякати, автор, але у нас минулого року була така ж ситуація. Ніби все стало Ок. День простояли під сонцем на кордоні, потім дорога - в перший день на морі температура була 40, перший раз.
World Shop• 03 июля 2022
так через неделю уже нормальный будет
Обычно все ОРВИ дней пять колотят острая фаза,а потом уже отступает
А на море если будут остаточные сопли,то быстрее пройдут
Мяо мой мяо
• 03 июля 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Нам 200 км на машині, без кордону
Мяо мой мяо
• 03 июля 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ребенок ранее болел ветрянкой?
Ні, і в садку вітрянка була останні тижні
Сегодня не целуюсь• 03 июля 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Нам 200 км на машині, без кордону
Зовсім інша річ. А дитині скільки?
Мяо мой мяо
• 03 июля 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Зовсім інша річ. А дитині скільки?
5 років
Левый Локоть• 03 июля 2022
Вы же знаете, как обычно болеет ваш ребёнок?
Мой долго, две недели с высокой температурой и антибиотиками.
Поэтому я отменила бы.
Исходите из этого.
Поэтому я отменила бы.
Исходите из этого.
Точный_сантиметр• 03 июля 2022
Ответ дляМяо мой мяо
У садочку вітрянка була у когось 2 тижні тому?... Чи я не так зрозуміла?... Тоді однозначно скасувати..
Якби не вона то теж сказала б не скасовувати ((
Сегодня не целуюсь• 03 июля 2022
Ответ дляМяо мой мяо
5 років
Маленька ще.
Якщо вітрянка, висипка може бути не зразу. Тобто до скасування броні не факт, що буде ясно, що з дитиною.
Я б не їхала. Але я тривожна дуже.
Настасья Пицун• 03 июля 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Мабуть вітрянка. Тут уже як вам совість дозволяє. Вітрянка ще через тиждень буде заразна.
Але я була за ’не скасовувати’, бо якщо звичайний вірус, то через тиждень буде все ок.
Мяо мой мяо
• 03 июля 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Поэтому я отменила бы.
Исходите из этого.
Поэтому я отменила бы.
Исходите из этого.
Якщо просто ГРВІ, то нормально, але поки що не знаю, що це
Точный_сантиметр• 03 июля 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Якщо в садочку вітрянка то це навряд ГРВІ ((
Мяо мой мяо
• 03 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Точних дат не знаю, просто знаю, що були випадки і вітрянки, і ковіду
Левый Локоть• 03 июля 2022
Я сейчас тяжело болею две недели ковидом
Тоже не исключайте
Какие условия поездки? Вы оплатили ее уже? Когда можно окончательно принять решение?
Тоже не исключайте
Мяо мой мяо
• 03 июля 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Тоже не исключайте
Завтра можна відмінити, або спишуться гроші
Клин_Кляйн• 03 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
У нас в садике в группе была. Мой сын не заболел. Переболел уже в школе.
Левый Локоть• 03 июля 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Подождите до завтра.
Может что-то выплывет, причина болезни.
Решите завтра.
Не угадаешь, к сожалению. Хотя за неделю (если это не ветрянка, конечно) можно легко подлечиться. Вопрос полезно ли то моря и сиена климата ребёнку после болезни .
Может что-то выплывет, причина болезни.
Решите завтра.
Точный_сантиметр• 03 июля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну у дитини вже є температура, то більш за все її все таки не пронесло (
Точный_сантиметр• 03 июля 2022
Якщо є температура і це дійсно вітрянка, може дійсно вже завтра може обсипати, але може і лише на третій день ((
Клин_Кляйн• 03 июля 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Не факт. Завтра осмотреть на наличие пузырьков. У моего на второй день температуры появились
Точный_сантиметр• 04 июля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну так а я про що... Що якщо в садочку є хворі діти і у дитини автора вже теж є температура, то це більш за все вже починається хвороба