mamaVary• 03 июля 2022
Чи треба продовжувати малолозабеспеченність через півроку в умовах воєнного стану
Скрізь читаю, що в умовах воєнного стану малозабезпеченість продовжується автоматично, без підтвердження кожні півроку. Але як воно на справді? Дякую всім, хто відгукнеться.
Машенька Ивановна• 03 июля 2022
Ответ дляmamaVary
Дякую
Так, на роботі у кількох дівчат автоматично продовжує нарахування , без поновлення доків