Скажіть, будь ласка, зараз Міст доставляє покупки з Європи в Ужгород Новою поштою чи тільки кур‘єрська доставка?
Модные мальчишки• 04 июля 2022
Міст доставляє з Європи. Спочатку по Європі товар їде Міст експрес, потім в Україні після розтаможки товар забирає і доставляє Нова Пошта
Модные мальчишки• 04 июля 2022
А як ви вже оформите - забирати у відділенні Нової пошти чи курєрську доставку замовите, то на ваш вибір
Ответ дляМодные мальчишки
Та справа в тому що раніше вони убрали доставку Новою поштою в Ужгород, тільки кур‘єром було можливо по місту отримати. А мені кур‘єром не зручно, тому цікавлюсь чи знову можна на Нову пошту оформити доставку.
Модные мальчишки• 05 июля 2022
Ответ дляD A M I A N I
Я із Європи відправляла Міст Експрес. То вони доставку робили до Львова, далі Нова пошта забирала вантаж. Те, яка доставка буде, обирала я - я писала на вантажі, доставка буде новою поштою, чи буде курєрська. Щоб знати напевне, зателефонуйте в Міст Експрес в Україні і уточніть