Маргарита Владимировна• 05 июля 2022
Откуда информация, что июль-август - пик, после августа все стихнет
До конца года все должно урегулироваться? Знакомые говорят. Здесь читала. Откуда такая информация? И имеет ли она какое-то основание? Или это все на уровне ожиданий? Кто что знает - делитесь информацией...
золотая осень• 05 июля 2022
Ответ дляБасина
А Карася сприймаєте? Він про нього вчора у стрімі розповідав.
І що казав? У двух словах
Ответ дляlith_oops
Он говорит, что ядерка - не худший вариант, который даст переломить ситуацию в нашу сторону. Все равно будет тактический. Ну я обобщаю конечно и интерпретирую.
Но в целом пишет, что лучше шок, чем затяжная.
Еще пишет про гражданскую. ((((
Что может наложиться одно на другое.
Еще пишет про гражданскую. ((((
Что может наложиться одно на другое.
И что будет, если в Украину прилетит тактический ядерный снаряд? У кого будет шок? Только у нас
Как это переломить ситуацию в нашу сторону?
НАТО не вмешается
Businka_05• 05 июля 2022
Ответ дляKolibri_18
вони забагато забирають
пустили воду з порушеннях технічних норм, щось там зруйнувалося по ходу дій
то не є добре, ні зараз, ні в перспективі
Каким образом они наркшили технические нормы? Была дамба перед шлюзами, перекрывающая поток воды. Ее взорвали, вода плшоа, открыли шлюзы в Крым. Вода всегда подавалась в канал с марта по ноябрь.
МАМА НИКИТКИ-2• 05 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Не, Миха Анархист))) аналитик
Ой, щось після його останнього відео в мене істерика другий день.
Рік-два війни на фоні учЬоту жінок навіює не дуже веселі думки
Ответ дляlith_oops
Чаплыга, он политолог вроде.
Персонаж спорный, но в прогнозах ошибается разве что со сроками, в целом более-менее обычно прав.
Ну политологам я верю больше, чем астрологам.
Пишет намеками, много спорного. Советует валить до августа или хотя бы до ноября.
Перед войной тоже намекал, но думал, что позже начнется.
Сроки не ’пляшут’ у него, но в целом алгоритмы дает годные.
Кому советует валить до августа или хотя бы до ноября?
nabludatel• 05 июля 2022
Ответ дляOhio
Ви розумієте, що таке в теперішніх реаліях- відіб´ють? Це спалена, зруйнована, виснажена, абсолютно не придатна до життя територія. Чи ви думаєте, що вони просто відійдуть?
Хто захоче там жити, яка мати привезе свою дитину в зруйнований будинок? Та там крім старих людей і якихось маргіналів нікого не буде. І не потрібно писати про відбудуємо і таке інше... Хто відбудує? Ви? Ваш чоловік за мінімалку, як пропунують ?
А ви знаєте як живеться на окупованих територіях? Тільки в очікуванні визволення. Бо там зараз гірше, ніж в 90-их. Роботи майже немає. Підприємства рашисти віджимають, ріжуть і вивозять. Ті кого не чипають не можуть працювати бо не мають сировини. Фермерів знищують: у одих забирають зерно прямо з полч за безцінь, іншим не дають вивозити овочі/фрукти в Україну, а в Криму беруть їх теж за безцінь. Фермери сказали, що більше при рашистах нічого не саджатимуть, бо немає сенсу і нічого. А це голод. З окупованих територій повтікала більшість лікарів. В деякі лікарні приймають лише русню, деякі вони взагалі закрили. Не дозволяють привозити ліки з України. Натомість продають свої (але їх дуже мало і вони подекуди в 10 разів дорожчі ніж в Україні). І ще вивилося, що русняві ліки не такі уже й гарні як вони це малювали. Моїй тітці геть не підійшов руський інсулін. А моя тітка була переконаною рашисткою багато років. І за 4 місяці вона їх ненавидить. Вона чекала, що вони привезуть на танках райське життя. А замість цього вона щодня чує як коло її дому постійно йдуть фури з награбованим у нас. А поо молодих мови немає. Працювати ніде, ціни космічні, дітей треба віддати в русняві школи, бо заберуть.
А скільких людей було викрадено, заарештовано і декого вбито.
Русня вивозить з окупованих територій все. Що при цьому буде з населенням їх не обходить або саме такий план і є.
У мене було кілька родичів і знайомих, які зараз на окупованих територіях, що чекали русню, а тепер моляться про прихід ЗСУ. Бо русня їх знищує уже зараз.
Ответ дляrabbit
НАТО не вмешается
Это старая совковая тактика,эскалация ради дэскалации.Наноситься тактический ядерный удар по военной базе НАТО, в какой то второстепенной стране НАТО,в нашем случае Польше или Румынии,в качестве предупреждения! По Украине нет смысла,так как не будет эфекта,так как Украина не страна НАТО!Так что выдыхаем
Ответ дляrabbit
НАТО не вмешается
Почитайте, он много пишет на эту тему. Он пишет не про ядерный, а про необходимость критично переломить ситуацию. Потому что на текущий момент затяжная война устраивает всех, кроме Украины. Украины как страны, а не как правительства, обратите внимание.
nabludatel• 05 июля 2022
Ответ дляOhio
Ви серйозно? В Бучі? В мене син зараз в Бучі. І я добре знаю ступінь пошкодження будинків і всього іншого. Це процентів 20 . Все інше ціле, або має мінімальні пошкодження. Подивіться на Волноваху де зруйновано 99%. Ви прирівнюєте Бучу до таких міст? З Херсону вони як з Бучі не підуть.
Звідки ви знаєте як вони підуть чи не підуть?
Я знаю, що зараз ми отримали Хімарси і почали масово спалюти їх обєкти: аеропорт в Мелітополі, декілька складів БК, казарми. Від родичів знаю, що в Мелітополі все було дуже результативно: довго детонувало. Потім довго вони тягали своїх поранених до лікарні. Але оскільки лікарня Мелітополя і в мирні часи не мала гарної слави з вечора звідти вже пішли мішки. Зараз вони закрили Мелітополь. Усрали*я. Таки ми гарно їх вжарили. І продовжимо. І може так бути, що мяса, яке зможе дати гарний опір буде недостатньо.
А ми ж іще чекаємо зброю. Як мінімум від Англії, яка показала себе надійним союзником.
nabludatel• 05 июля 2022
Ответ дляольгалев
Удалено администрацией...
Не треба ховати Херсон.
Херсонці показали велику мужність.
Вони вистоять і щасливо житимуть в Україні.
Херсонці показали велику мужність.
nabludatel• 05 июля 2022
Ответ дляУнция яда
Ну с такой поддержкой херсонцев может и нафиг надо помирать нашим пацанам вас освобождая? Живите с орками и наслаждайтесь, сами же сказали нет будущего.
Та це не херсонці пишуть, рашаботи.
Херсонці чекають на ЗСУ.
Рашки у них уже все відібрали. А зараз же літо. Фрукти-овочі є. Зиму з рашистами вони не протягнуть. Рашисті все вивозять і готують на окупованих територіях голодомор.
Херсонці чекають на ЗСУ.
Ответ дляnabludatel
Ви хоч знаєте принцип роботи Хімарсів? З тими снарядами, що їх заправляють , це аналог Градів. Ви бачили, що залишається після Градів? Я бачила ще з 14. І періодично бачу всі вісім років, а не як деякі 5 місяців.А тепер уявіть, що з одного боку Гради, а з іншого Хімарси. Велкам ту зе ад. І не тільки під час, а і після.
Nata.t.1970• 05 июля 2022
Ответ дляlith_oops
Чаплыга, он политолог вроде.
И из Киева тоже валить?
Я не стебусь,просто столица всегда лучше защищена других городов
И сроки странные:до августа,до ноября....
nabludatel• 05 июля 2022
Ответ дляOhio
Я абсолютно не розуміюся на військовій справі.
Але я дивлюся новини, і ще я маю родичів у містах, куди рашкам прилетіло. Там були великі бахи і загинуло багато русні. І їх техніки і пального.
Так що мені всерівно, що робить цей бах, хоч благодатний вононь. Аби русня дохла.
Ответ дляnabludatel
Ясно. Хто в ліс, а хто по дрова. Я за визволення Херсона, а ви за вибухи в рашці.
nabludatel• 05 июля 2022
Ответ дляOhio
Де я писала про вибухи в рашці?
Я писала про влучання по позиціях рашистів на окупованих територіях. При цьому знищується техніка, паливо і самі рашисти. І якщо ми їх багато таким чином знищимо, то їм ніким і нічим буде відбиватися.
Ответ дляglad674
Этого не будет, конечно . Какой удар по стране НАТО?
Если и будет удар, то только по Украине