Слава Україні! Привіт! Я Віка з Бучі. Я була вимушена залишити свою домівку по причині війни в Україні, через Російську агресію. Ми з котом Саньком зараз у Польщі в Гданську. Я фахівець з українського вбрання 💙💛Тут Продовжую розповсюджувати нашу культуру: вишиванки, віночки. Шукаю помічника для просування реклами у мережах. Фейсбук. Не за всі гроші світу. Розгляну як підробіток для школярів або студентів. Дякую
P.S.Похвалюся 🙃на подяку за акцію за підтримку України я відправила до Канн польський режисер А.Холланд нашу українську вишиванку. Все буде Україна 🇺🇦