котопёс• 07 июля 2022
Як чоловіку отримати довідку ВПО
Одні кажуть потрібно спочатку у воєнкомат,другі кажуть що не обов´язково.
котопёс
• 07 июля 2022
Була реєстрація у дії але заявка в опрацюванні так і висить уже два місяця і хочемо змінити місце проживання.
Четырёхсторонний скотч• 07 июля 2022
Ответ длякотопёс
Пусть идет в ЦНАП/соцзащиты и спрашивает. Ему скажут, нужно идти сначала в военкомат или не нужно. У нас посылали сначала в военкомат, у других - нет
Зажуженная Жужжа• 07 июля 2022
Спочатку реєстрація ВПО
Потім у воєнкомат, до котрого належить ваша фактична адреса