Gloria-bf51• 07 июля 2022

Повернути пралку в магазин, як?!?

Купила пральну машину,пройшло 12 днів. Один раз прала, в день покупки, все ок . Сьогодні вирішила загрузити прання , а машинка не включається 🤨 Просто не горить жоден індикатор . Питання - чи можу я повернути товар , не заміна , ремонт а саме повернення, бо мені вже не потрібна машина, яка не працює після 1 прання ?!? На що я можу посилатись в магазині, щоб відстояти своі права ?
Леска• 07 июля 2022
Повертається новий товар, а не користований.
Зараз лише гарантійний ремон/обмін
Леска• 07 июля 2022
Подивіться може шнур живлення витягнувся
Теодор Бастард• 07 июля 2022
К сожалению вы ее не сможете так отмыть и высушить, чтобы она имела вид новой. Если бы это был какой нибудь фен или тостер - можно было бы просто отдать обратно с любым предлогом, хоть бы и ’не гармонирует по оттенку с моим котом’
serebro16-72be• 07 июля 2022
А где вы были все это время?
floxey• 07 июля 2022
Може у вас розетка не працює, перевірте.
Ми так теж хотіли повертати, бо машинка дуже сильно вібрувала на віджимі. Тільки після третього прання ми здогадалися почитати інструкцію повністю і викрутити транспортирувальні болти 🤦‍♀️
автор Gloria-bf51 • 07 июля 2022
Ответ дляserebro16-72be
А где вы были все это время?
Ви про шо ?!? Ви текст читали
serebro16-72be• 07 июля 2022
Ответ дляGloria-bf51
Ви про шо ?!? Ви текст читали
Читала. Ви перете раз в десять днів ?
автор Gloria-bf51 • 07 июля 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Я не буду приховувати , що користувалась, питання в тому чи можу я повернути, бо вде після ремонту машинка за ціною новоі … ну така собі перспектива
автор Gloria-bf51 • 07 июля 2022
Ответ дляserebro16-72be
Читала. Ви перете раз в десять днів ?
Уявляєте , коли залишаєшся вдома один, то потреба в частому прані зникає
Soteria• 07 июля 2022
Ні, повернути не зможете, тільки відправка в СЦ, якщо там підтвердять, що виробничий брак, то можлива заміна на нову/повернення коштів, якщо причина в іншому-гар ремонт
serebro16-72be• 07 июля 2022
Ответ дляGloria-bf51
Не уявляю. Тим більше влітку.
Теодор Бастард• 07 июля 2022
Ответ дляGloria-bf51
Если не будете скрывать следы использования - нет, вернуть не сможете. Только если сервис центр даст заключение, что она не ремонтопригодна - вам сделают замену товара на аналогичный либо вернут деньги
автор Gloria-bf51 • 07 июля 2022
Ответ дляserebro16-72be
Не уявляю. Тим більше влітку.
Розширюйте грані свого мислення
Soteria• 07 июля 2022
Ответ дляТеодор Бастард
В будь-якому випадку повернення буде тільки через СЦ, ніхто не буде приймати пральну машину на повернення без діагностики.
Теодор Бастард• 07 июля 2022
Ответ дляSoteria
Да, если бы она была в заводской упаковке и без следов использования - могли бы принять и напрямую в магазине. А в случае автора - только в сервис ее везти, а там уж как пойдет.
serebro16-72be• 07 июля 2022
Ответ дляGloria-bf51
Розширюйте грані свого мислення
Я знаю що є ’грязнулі’
автор Gloria-bf51 • 07 июля 2022
Ответ дляserebro16-72be
Я знаю що є ’грязнулі’
Варто ще знати, що є люди в яких багато одягу на зміну і всього іншого , але не напрягайтесь, не для вас , то сильно складно
автор Gloria-bf51 • 07 июля 2022
Всім вдячна за відповіді по суті