Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.
Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.
Эвакуируйтесь.
Ответ дляCrazy lady
Каким образом они объяснили?
1.’Евакуація є, і люди про неї знають. Горизонтальна система комунікації дуже добре діє. Ті, хто виїхав, мають і знають шляхи, волонтери, ми приєднуємося. Я не буду зараз публічно про це говорити, тому що це безпека людей’, - сказала Верещук. Вона наголосила, що перебування на території Херсонської та Запорізької області ’в рази гірше і в рази небезпечніше’ перебування на підконтрольній Україні території.
2.За словами Верещук, навіть якщо людей буде депортовано до Росії, то України знайде можливість допомогти людям повернутись. ’Треба шукати можливість виїхати, бо наші Збройні Сили будуть деокуповувати. Це будуть величезні бої. Я не хочу нікого лякати, всі й так все розуміють’, - сказала вона.
Майстерня домашнього текстилю• 09 июля 2022
Міністерство готове оплатити переїзд і надати кожному житло, хоч тимчасове? Такі пиздуни, шо капець.
Ответ дляS.s.s.
кирпичи дороже жизни?
Куди людям їхати? За які кошти?
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Люди не оставят свои дома, потому что это чревато остаться без жилья
Правильно, лучше умереть под завалами своего дома, чем пожить какое то время в школе
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляkatuy
какое-то - это какое? Месяц, год, всю оставшуюся жизнь?
Расскажите это мариупольцам, похороненным в братских могилах
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Куди людям їхати? За які кошти?
Мы из Харькова выезжали без ничего.
Бесплатно. Совершенно. и ничего, выехали
Голодные нигде не сидели.
Дали деньги курсы, хочешь или на работу.
Когда читаю за какие деньги ехать - не много не понимаю.
Приспичит - и в халатах побежите.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Ответ дляFinetouch
Я уже задавала тут подобный вопрос, ещё раз спрошу. Как и куда жителям херсонской области выехать и за какие деньги?
Отож, ще в Запорізьку область давали якісь зелені коридори, Херсон і область рятувались самотужки.
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляFinetouch
Знакомые вызжали с Херсона в мае через АРК и дальше на грузию, вывезли бесплатно, волонтеры.
Вероника-2014• 09 июля 2022
Ответ дляS.s.s.
кирпичи дороже жизни?
Ваш дом - это кирпичи? Дайте угадаю: а муж - штаны?
Ответ дляЭйфик Х
Мы из Харькова выезжали без ничего.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Голодные нигде не сидели.
Приспичит - и в халатах побежите.
Конечно не понимаете
Херсон - не Харьков
Вероника-2014• 09 июля 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
Какое время? Годы?
Ответ дляS.s.s.
вы,наверное, заснули в Украине и проснулись в оккупации сразу?
тогда посмотрите Бучу.
А то я не знаю. Ще раз питаю, як евакуюватись,коли немає транспорту власного?
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляFinetouch
Но всех жителей не реально вывезти
Ну всех и не убьют прилеты артилерии, давайте так рассуждать
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляS.s.s.
кирпичи дороже жизни?
Так без кирпичей зимой можно и замёрзнуть насмерть
Sakura-18cb• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ага, меня это тоже с 2014 года интересует
Ответ дляsolnyshko78-78
Волонтьори везуть, якщо спонсор є. І тих волонтерів один чи два. Всіх не вивезуть.
Капитошка81• 09 июля 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
А после школы где жить? Если расхреначат жильё. У вас дома?