Lovesunray• 09 июля 2022

Як не поїхати дахом?

Дівчата, найближчим часом планую переїзд в місто. Шукаю гуртожиток, синові 2, розлучена. Зараз живу фактично в селі з родиною батька (другий шлюб, мама з ним розлучилась коли я вже була доросла). До слова, в цьому будинку я народилась і виросла, і так сталось що після розлучення довелось сюди повернутись. Життя з чужою тіткою - це звісно треш, як би м´яко вона не стелила... Хоча я ніколи не хотіла тут жити постійно, та була настроєна з´їхати назад до міста практично з першого дня. І ось момент Х настав. Проте в країні досі війна, з садочками та роботою досить туго, стараюсь не втрачати оптимізм. Отримую аліменти на дитину, трохи підзаробляю в інтернеті, трохи допомагає мама - на оренду та скромне життя набереться, маю подругу та знайомих у місті (на їхню фінансову допомогу не розрахувую звісно), але я така панікьорша, що постійно в голові кручу ситуації, в яких щось піде не так, і стане дуже скрутно.
Можливо хтось з Вас живе одна з дитинкою в зйомному житлі, в чужому місті без бабусь і помічників під боком - поділіться як Ви справляєтесь, і чи справляєтесь взагалі?
П.С - не піднімаю тему війни і пов´язані з цим ризики, бо вже не вивожу.. закордон не поїхала принципово і покищо не планую.
Скай ОМалли• 09 июля 2022
Пораджу настроювати відносини з чоловіком.

автор Lovesunray • 09 июля 2022
Ответ дляСкай ОМалли
Варіант зійтись знову не розглядаю абсолютно - дуже були вагомі причини для розлучення, людина не створена для сім´ї.
Сверхзвуковая• 09 июля 2022
Шукайте житло поряд з садочком.
автор Lovesunray • 09 июля 2022
Ответ дляСверхзвуковая
Шукайте житло поряд з садочком.
Так і роблю)
РойЛеля• 09 июля 2022
Добре б якби кімнату у порядної жіночки винайняти і дешевше і домовитись, щоб з садочку забрала, якщо треба пфдстрахувати. Може, коли з хворим посидить (нажаль хвороби будуть а от як з лікарняними у вас буде, то хто зна)
Ksenia-e9d7• 09 июля 2022
Ответ дляLovesunray
И правильно! Не вздумайте слушать такие советы!
автор Lovesunray • 09 июля 2022
Ответ дляРойЛеля
Дякую за пораду, буду розглядати і такі варіанти.
РойЛеля• 09 июля 2022
Ответ дляLovesunray
Хай все у вас вийде і ви знову станете щасливою дружиною і мамою!
Життя триває!
Але про виїзд за кордон не рубайте цю ідею на корню.
Все ж у ввшому випадку сенс є
автор Lovesunray • 09 июля 2022
Ответ дляРойЛеля
Життя триває!
Все ж у ввшому випадку сенс є
Щиро дякую!
Стараюсь цінувати себе і боротись з тривогою.
Виїзд тримаю скоріше як екстренний варіант.

мульти1• 09 июля 2022
Я не раджу вам, не потягнете, тим паче зараз, залишайтесь у родичів, кажу без рожевих окулярів
Віруся• 09 июля 2022
Налаштовуйтеся на розмірене, відповідальне, самостійне життя. Навіть слів таких не вживайте ’поїхати дахом’ . Усе поступово облаштуєте. Удачі!
мульти1• 09 июля 2022
Ответ дляРойЛеля
Їй нафіг воно не треба, краще візьме без дітей, не будьте наївними
Віруся• 09 июля 2022
Ответ длямульти1
Моя тітка здає кімнату жінці з дитиною. Дитина називає тітку бабусею, пригощає ласощами, може побути з нею пару годин. І тітці веселіше, і тій мамі з дитино вигідно. Тому буває по-всякому. Авторці - налаштовуватися на позитив і ,так, треба вчитися жити самостійно.
Incol• 09 июля 2022
Зараз справді такі часи, що іноді люди мають житло, але важко сплачувати за нього комунальні, тому готові брати до себе співмешканців. А скільки людей не мають внуків і можливо будуть не проти з часом допомогти. Краще зважитися і робити, чим не робити і все життя шкодувати. Хай Вам щастить в пошуках і подальшому житті! Пам´ятайте, що все в Ваших руках.
автор Lovesunray • 10 июля 2022
Ответ длямульти1
У родичів не варіант, бо психологічна обстановка дуже напружена - в результаті сама нервую, зриваюсь на дитині, та й син тут піддається негативному впливу.
автор Lovesunray • 10 июля 2022
Ответ дляВіруся
Дуже дякую! Стараюсь відмахувати цю тривогу.
автор Lovesunray • 10 июля 2022
Ответ дляIncol
Дякую! Я інших варіантів ніж самостійне життя, на перспективу навіть не розглядала) Шкодуватиму, якщо буду далі витрачати час на токсичні відносини з родичами. хочеться, мабуть, простої людської підтримки, та трохи заспокоїти нерви)
Incol• 10 июля 2022
Просто це все дуже тривожно, поки Ви не приймете остаточне рішення для себе, потім стане значно легше. Напишіть для себе план дій : садок-робота-квартира і активно займіться підготовкою до його втілення. На самий крайній випадок - повернутися Ви зможете, але впевнена, що коли спробуєте власне вільне життя, то вже ніколи не повернетеся туди. Так, зараз не самі кращі часи, але життя триває, воно не зупинилося і не варто ’стояти’ в очікуванні.
автор Lovesunray • 10 июля 2022
Дякую! Справа в тому, що навіть на крайній випадок я прийняла рішення не повертатись в цей дім. Занадто токсичне оточення, є ризик виникнення й інших проблем. Дитині (та й мені) тут не місце. І з Вами цілком згодна - ПІСЛЯ все буде як камінь з душі. Просто я дуже дуже тривожна, потребую часу на розкачку і сама себе цим з´їдаю.

мульти1• 10 июля 2022
Ответ дляLovesunray
Ви думаєте такої обставте не буде в гуртожитку (де одні невдахи і алкаші живуть) або у бабусі-хазяйки, яка на малій пенсії буде вимушена терпіти вас у сусідній кімнаті? Буде яйця за вами рахувати, лічильники з водою перевіряти і ваша дитина їй буде заважати завжди
автор Lovesunray • 10 июля 2022
Ответ длямульти1
Ніколи не вважала себе невдахою, та й знаю безліч чудових людей, що знімають гуртожиток в цілях економії. Не бачу сенсу на найближчий рік переплачувати за квартиру, час складний, краще підкокплю, якщо буде така можливість. Плюс тут працює принцип - я плачу гроші і живу по своїх правилах. В домі з батьковою жінкою мати власну думку в 30 років це вже розкіш.
Я добре знаю райони міста за 9 років життя там, знаю де в гуртожитках живуть п´яниці і наркомани, а де сімейні люди. Моє питання було більш спрамоване на те, як побороти тривогу, отримати досвід самотніх мам, адже орендувати житло не маючи підтримки, тим більш з дитиною яка не ходить ще в садочок це досить відповідальне рішення..
А у Вас якийсь песимізм суцільний скрізь ллється...
мульти1• 10 июля 2022
Ответ дляLovesunray
Ви питаєте поради, правильно? Вам відповідають люди! Якщо у вас своя думка, то нащо ви питаєте поради? У вас рожеві окуляри, на вулиці, з малою дитиною, без норм доходу під час війни, дивіться реально на життя….
автор Lovesunray • 10 июля 2022
Ответ длямульти1
Не маю наміру розводити срач в інтернеті. Ви хибно зрозуміли мій пост. Рішення про переїзд прийняте остаточно, цікавив досвід мам які ВЖЕ живуть самі на зйомі, як тримаються і тд. Відкликнулись люди з підтримкою, а Ви сюди прийшли скоріше за все - виплеснути свої комплекси на інших.
мульти1• 10 июля 2022
Ответ дляLovesunray
Я вам сказала, що вас чекає, писати брехню - не буду, якби люди реально оцінювали свої можливості в світі було б менте проблем, ви не потрібні рідним людям, а чекаєте підтримки від зовсім чужих, літайте далі в рожевий окулярах, та не забувайте, падати буде боляче