Губы рыбы• 10 июля 2022
Коксакі в дорослого
Хто хворів, як проходила хвороба, призначали якесь лікування?
Черепаха Тортила• 10 июля 2022
Я місяць тому перехворіла, заразилась від дитини. Перші сутки висока температура, а потім свербіли долоні і ступні, десь дня 4-5. То був капець, я нічого робити не могла і ходити теж.
До лікаря не зверталась, нічого не приймала.
Дитині назначали імуностимулятор, пробіотики і ще щоб рот прискати, якщо язви будуть, але не знадобилось.
Коли свербіж пройшов, десь через тиждень почала облазити шкіра, на ступнях ще досі облазить
Губы рыбы
• 10 июля 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Дякую за відгук. В мене дитина нормально перенесла, ніякого дискомфорту для неї не було. А сьогодні в мами з´явилася висипка, тому не знаю чого чекати.
Черепаха Тортила• 10 июля 2022
Ответ дляГубы рыбы
В мене дитина теж досить нормально перенесла, а мені від того свербіжу хотілось на стіни лізти
Губы рыбы
• 10 июля 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Ви мабуть за кордоном?
Так, син з садка приніс
Губы рыбы
• 10 июля 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Він на свербіж взагалі не скаржитися
Черепаха Тортила• 10 июля 2022
Ответ дляГубы рыбы
Так, син з садка приніс
Аналогічно і в нас, ми в Польщі і малий з садочку приніс
Смайлик• 10 июля 2022
Переболели всей семьей этой заразой. Дети тяжело болели,вспомню вздрогну. Лежали в больнице под капельницей. Я естественно заразилась тоже. Мазала рот по совету врачей инфекционки синькой,в аптеке государственной покупала,принимала имуностимулятор 5 дней,брызгала тантум верде при боли горла и терпела ужасную пекучую боль на ступнях и руках. Всё тело пекло и болело. Особенно чесались стопы и руки..вообщем кошмар.
Запретный фрукт• 10 июля 2022
В мене в горлі були жахливі рани, не могла їсти 3 дні. І висока температура. В чоловіка ще висипка була. Ніяк не лікувались, тільки симптоматично. Десь за 5-7 днів пройшло. Але згадую це як жах((( Діти захворіли, а потім я, чоловік, сестра. Ще й в селі дітей сусі´дських потім заразили, бо не знали, що це і скільки днів потрібно бути в ізоляції.