Штора с кисточкой• 10 июля 2022

Чи є тут жінки, що служать у ЗСУ?

Напишіть, будь ласка, по підготовці. Окрім документів, що треба ще?
Муроводчица• 10 июля 2022
Ответ дляПатриотка
Ні, не зайняті, 2 місяці шукаємо бухгалтера, немає бажаючих
Яке місто?

Муроводчица• 10 июля 2022
Ответ дляШтора с кисточкой
Так.
Тоді не йдіть
Ms. Iphone• 11 июля 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Зверніться в фонд занятості або на сайт типу work, robota. Безробітних бухгалтерів тисячі.
Какой город?
Участок?
Зарплата?

Ой, промазала, не вам вопрос.
Ну Вы, наверное, и так поняли))
ЯниЯ• 15 июля 2022
Ответ дляПушАпница
вік нормальний, якщо вище викладене влаштовує, то будь ласка
А на блокпостах перевіряють машини і маршрутки дівчата зі зробленими нігтями, віями. Вони не сплять в казармах?
ПушАпница• 15 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
сплять, я Вам більше скажу, ці ж нігті в казармах одна одній і роблять
ЯниЯ• 15 июля 2022
Ответ дляПушАпница
А щоб дома спать де потрібно служити жінкам?
ПушАпница• 15 июля 2022
Ответ дляЯниЯ
в умовах воєнного стану щоб спати дома, жінкам взагалі потрібно не служити. а взагалі звлежить від регіону, на ЗУ більш ревльно інколи потрапляти додому