Задолбулька• 13 июля 2022

Допоможіть будь ласка порадою.

Тільки не засуджуйте мене і не баньте відразу благаю. Я прошу тільки поради знаючих будь ласка. Чоловіка направили на передову комісії він не проходив два рази його направляли на нульові позиції після чого він психічно і морально не може воювати. У нас двоє неповнолітніх дітей у мене і в меншої дитини вроджена вада серця у мене в дитинстві була операція зараз стою на Д обліку в лікаря, дитині операцію ще не робили спостерігається в кардіолога. Чоловік просив про переведення через сімейні обставини йому відмовили. Рапорт на те що він психічно і морально не може там знаходитись теж відмовились приймати. Дали йому зразок щоб він писав рапорт про те що він відмовляється захищати країну від нападу російської федерації. І він написав цей рапорт. Хто може відповісти що йому загрожує? І що можна зробити?
Мой завтрак• 13 июля 2022
Будет под следствием.

Galyna1211• 13 июля 2022
Вам потрібен був юрист перед тим, як він писав рапорт. Але і зараз він вам потрібен, а не порадниця.
автор Задолбулька • 13 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
А де можна знайти хорошого юриста.
Прячусь от Всех• 13 июля 2022
Не треба було писати, можуть зараз «впаяти» кримінальну відповідальність.
Galyna1211• 13 июля 2022
Розпочніть з пошуку по місцю проживання. Погугліть хто найближчий і питайте про консультацію. Звичайно це не безкоштовно. Ще мають бути ветеранські організації, якщо чоловік був 2 ротації і психологічно травмований, то це порушення його прав, вони можуть допомогти.
автор Задолбулька • 13 июля 2022
Я це вже розумію там з ним іще двоє хлопців таке написали. Я навіть не знаю що робити і як мені потім жити з двома дітьми і навіть без роботи. Це просто пряма дорога нам в могилу.
Liliana12345• 13 июля 2022
Бідні люди...
Добре хоч багатодітні папіки змилися🤦
Galyna1211• 13 июля 2022
Ответ дляЗадолбулька
Все буде добре, поки ще ніхто не вмер. Візьміть себе в руки і розпочніть пошук юриста. Нам усім не потрібні військові, які в поганому психологічному стані, бо вони небезпечні для себе і оточуючих військових. Ваш чоловік борг батьківщині віддав, має право на відпочинок і реабілітацію.
navariya• 13 июля 2022
На такому форумі треба встановити правило: Привіт, я зі ....
А так хтось запитує, хтось відповідає - потім знаходиться місто, звідки автор пише...І поради стають загальними, а не персональними, від тих, кому немає чим зайнятись.. Навіть не фахівців..
(без обід)

Galyna1211• 13 июля 2022
Ответ дляnavariya
(без обід)
Згодна. Автору треба пост було розпочати хоча б фразою ,,юристки, агов!’ Бо тут має бути хтось на форумі, але пройдуть повз тему.