bananos• 10 июля 2022

Я три дні чітко бачу нашу перемогу

В мене, просто, хороша інтуіція і я не знаю як це пояснити, я четвертий день чітко бачу нашу Перемогу, в мене картинка з погодою в цей день, як світить сонце, що є навколо, що говорять в новинах, при яких умовах це сталось. Просто, чітке освідомлення що ми наваляли мацкальні……
Це, прям, нон стоп перед очима і в голові, все до дрібниць.
В мене таке вперше, я не ворожка і не гадалка і таро в рукахв житті не тримала.
Але завжди інтуіція працювала в точку❤️
VivaForever• 10 июля 2022
Август или сентябрь?)

Байдуже• 10 июля 2022
бачте в подальшому,всі все знають
Vera83• 10 июля 2022
в якому році?
LadyDShoes• 10 июля 2022
Ответ дляVera83
в якому році?
автор bananos • 10 июля 2022
Ответ дляVivaForever
Август или сентябрь?)
Осінь
julia_kid• 10 июля 2022
Так і буде !
sunholder• 10 июля 2022
так то ви її бачите бо хімарси успішно їбашать склади))))

Olena Dnepr• 10 июля 2022
Це дуже дуже добре. Швидше б.
manik84• 10 июля 2022
Ваші слова та Богу в вуха
Майстерня домашнього текстилю• 10 июля 2022
А в мене сьогодні було реальне відчуття, що я вдома, іду така, сонце припікає, вітер дме, гравій грустить під ногами, я аж очі примружила, і мені запахло морем, і відчутия наче я йду вдома по Стрілці, як я це часто робила. Я ще й в сарафанчику своєму рідному йшла, той, який я з дому прихватила)) скоро додому, я це відчуваю.
Горськ• 10 июля 2022
Ответ дляbananos
Осінь
Ну ясно,що вже не літо.За літом йде осінь.А за осінню про зиму інтуіція заговорить в точку.Стільки тут в точку було геть дат,що вже й не смішно.
Вера• 10 июля 2022
Дай Бог, девочки, дай Бог.
irina _d• 10 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ой, хорошо бы, а мы к вам на отдых на Арабатку.
Я почему-то в этом году хочу не в Турцию, а в наш Экспресс
karambolЬ• 10 июля 2022
А перед войной тоже интуиция работала?
ёжовые рукавицы• 10 июля 2022
А в мене інтуїція, як нам зиму пережити?
ALENAelka• 10 июля 2022
когда?
Julieta78• 10 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я аж прослезилась)))
Дай Бог...
nata575757• 10 июля 2022
Напишіть усі деталі та рік чи цей, що зараз. Дякую
Горськ• 10 июля 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Ну й що вона каже?

Man-Gust• 10 июля 2022
Удалено администрацией...
irina _d• 10 июля 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Весну пережили, половину лета пережили, и зиму переживем
MasterMai• 10 июля 2022
Ответ дляMan-Gust
Удалено администрацией...
irina _d• 10 июля 2022
Ответ дляMan-Gust
Удалено администрацией...
А что, лучше к путьке на поклон пойти, ноги ему целовать, лишь бы не стрелял?
GirlSuper• 10 июля 2022
Ответ дляVivaForever
Август или сентябрь?)
Август
Ellillд• 10 июля 2022
А я все чаще понимаю иное. Просто наша память достаёт хорошее. Запах кофе на кухне, как просыпаешься в кровати,как идёшь по улицам... Сейчас очень остро. Пятый месяц вне дома... Я очень хочу домой. Простите, девочки... Но это наше подсознание нам даёт сигнал что мы просто хотим в свою жизнь.
Ответ дляMan-Gust
Удалено администрацией...
Методичку викидайте, вона вже не працює.
ёжовые рукавицы• 10 июля 2022
Ответ дляГорськ
Ну й що вона каже?
Прогнози занадто песимістичні і не тільки для українців.
Man-Gust• 10 июля 2022
Ответ дляMasterMai
Удалено администрацией...
Спасибо. Но нормального варианта ответа, что такое победа, у вас нет? Или есть?
А то обычно гадости пишут, когда сказать больше нечего, от бессилия и злобы.
Ответ дляEllillд
Може й так, але так легше переносити це все.
Nasta9019• 10 июля 2022
Это после работы Химарсов такое видение? Ну да, нам их надо побольше.