Натали 903• 11 июля 2022

Треба відправити в Донецьку обл Нова пошта

Має необхідність посилку відправити, але всі відділення, що там залишились працюють лише на видачу - на гарячій лінії кажуть, що перевантажені посилками і це тимчасові обмеження.
Які ще шляхи можуть бути передати?
Поїзди, автобуси?
Не знаю вже як бути.
Natalisa7613• 11 июля 2022
Куда конкретно?Ищите перевозчиков.

автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляNatalisa7613
Куда конкретно?Ищите перевозчиков.
Та хоч куди вже в ті краї, по місцю підїхали б забрати. Територія підконтрольна наша.
Newfie• 11 июля 2022
Якщо на видачу - відправляйте, заберуть. Звідти складніше відправити. Все залежить від того, яке місто.
автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляNewfie
Так не можу відправити - не приймає Нова пошта в Києві, не можна туди відправку створити.
Newfie• 11 июля 2022
Спробуйте або інші відділення, або інше місто. Знаю, коли не працювала НП на Донецьку область, відправлення забирали з містечка на межі Дніпропетровської та Донецької.
I-va• 11 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Попробуйте в почтомат.
автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляNewfie
Дякую. Намагаємось.
Вже 4 варіанти перебрала різні міста, інші вже надто далеко. 70+ км
Татьяна-bfd8• 11 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Дякую. Намагаємось.
А укрпочта не работает там?
автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляI-va
Попробуйте в почтомат.
Якби вони там були...

автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
А укрпочта не работает там?
Ні (
оксана-bd29• 11 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Ні (
Вкажіть, яке місто , мені звідти відправляють посилки Укрпоштою , і Нову відправляли на тому тижні, правда в інше місто
автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляоксана-bd29
Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Часів Яр ... Поруч десь можна.
Самі відправляли ще в суботу на Костантинівку та у четверг на Дружківку, а сьогодні - все.
lana_banana04• 11 июля 2022
Орки наступают, поэтому туда уже ничего не отправить( Это только ехать и забирать в другой области.
KettiChe• 11 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Краматорськ работает, сегодня при мне отравляли с почты
Newfie• 11 июля 2022
Спробуйте ще в Олексієво-Дружківку, трохи ближче Краматорська буде
автор Натали 903 • 11 июля 2022
Ответ дляNewfie
Оу, дякую