Пупуговка• 11 июля 2022

Зона бикини очень жёсткая(

Привет девочки. Я к вам с таким интимным вопросом.

Дело в том что я заметила что волосы в зоне бикини стали очень жесткими. Бритвой вообще не пользуюсь, мне не подходит. Пользовалась кремом для депиляции, мне долгое время нравилось, все сбривало на чисто, а в последнее время заметила что волосы там стали жесткими, полностью все не забирает крем, в общем щетина остается(

Все советуют ходить на депиляцию, но я честно сказать стесняюсь) возможно и пошла бы но мне деньги жалко тратить постоянно на такие процедуры.

Кто как решил проблему с волосами в зоне бикини? Возможно эпилятор купить? Или крем просто поменять?

Всем спасибо за ответы
Выступаю Я.• 11 июля 2022
Ответ дляПупуговка
то есть шугаринга хватает на 1,5 месяца?
Мне и на неделю не хватало
СтрашнаяНаташа• 11 июля 2022
Ответ дляtarveldy
Київ, спальний район, у нас в дворі 3 кав´ярні, 2 салони, 2 стоматології, 4 развівашки і ще купа всього
Та, я за те що ціни вище у Києві.
Марафетчица• 11 июля 2022
Ответ дляПодмигашка
Нвйдешевше ?
Вы уверены?
Хороший лазер стоит дорого и это накопительная процедура
І точно не найефективніше
Світліше волосся на губах,зазвичай і вса лазер його не бере
Треба два місяці фарбувати пігментом каракатиці (пляшечка 2000 грн)
Будь-який гормональний збій - все вернулось
Невидимка• 11 июля 2022
Ответ дляПодмигашка
Нвйдешевше ?
Вы уверены?
Бикини глубокое +подмышки =660. После курса делаю раз в год. Это дорого? Шугаринг или крем на год сколько обойдется?
Подмигашка• 11 июля 2022
Ответ дляНевидимка
Что за аппарат ?
Подмигашка• 11 июля 2022
Ответ дляНевидимка
На китайские я не пойду (
Невидимка• 11 июля 2022
Ответ дляПодмигашка
Что за аппарат ?
Lumenis LightSheer
Невидимка• 11 июля 2022
Ответ дляПупуговка
Максимум 2 недели
Подмигашка• 11 июля 2022
Ответ дляНевидимка
Lumenis LightSheer
У нас Монолит в городе лучший
Праздничный сервиз• 11 июля 2022
Ответ дляtarveldy
найдешевше і найефективніше це лазерна
Найдешевше і найефективніше це електро! Без варіантів.
tarveldy• 11 июля 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
чесно, думаю над нею, але поблизу нема, а скільки разів треба робити?
Праздничный сервиз• 11 июля 2022
Ответ дляtarveldy
Це залежить лише від ваших особистих особливостей. Невідомо скільки знаходиться в сплячому стані, яка кількість фолікулів взагалі. Це генетично закладається. Але однозначно колись тому буде кінець, тому що кількість фолікулів постійно вичерпується. Спочатку раз в місяць треба ходити, далі дещо рідше. Це дуже поверхнева інформація, майстер вам все розкаже. В мене є дівчата з ’трьома волосинами’, які ходять по два роки, тому що воно лізе і лізе по кілька штук. А є такі, в яких ’килим’ і я собі за голову хапаюсь від кількості роботи, а там чотири-п´ять процедур і прощаємось задоволені. Всі люди різні.Але це єдина дійсно вдячна процедура.
tarveldy• 11 июля 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
мені і лазер дав дуже гарний результат , в будь-якому випадку про це подумаю через рік
Праздничный сервиз• 11 июля 2022
Ответ дляtarveldy
В електро є таке поняття, що пацієнти після лазера - це найскладніші. Розкажу на пальцях. Люблю я просто говорити про електрику. Є волосина, є волосяна цибулина (потовщення, капсула), а є ще дермальний сосочок. Це так би мовити скупчення стовбурових клітин, з яких розвивається саме волосина. Цей дермальним сосочком з´єднаний з капіляром, який його живить. Життя волосини циклічне, вона випадає, а дермальним сосочок лишається і продукує новий набір клітин, з яких росте нова волосина. Принцип дії лазера - пігмент волосини сприймає світлову енергію, накопичує її, проводить до цибулини, цибулина нагрівається і передає вплив дермальному сосочку. Той, в свою чергу, отримує ’стрес для організму’ і впадає в ’кому’. Волосина випала, зародковий центр лишився. За певний час капіляр відкормлює цей сосочок, приводить його до тями і ось вам знову нова волосина. Якщо вас влаштовує ходити на підтримуючі процедури - нема проблем. Тепер уявіть ту ж ситуацію з обличчям (або іншим пухом). Пігменту не достатньо, щоб акумулювати таку кількість енергії, якої вистачить ’закоматозити’ дермальним сосочок. Навпаки. Подразнення пішло, волосина стирчить на місці, а організм починає процес регенерації. Це місце посилено відновлюється, постачається кров´ю, поживними речовинами. Результат - замість абсолютно кожної машинки ми маємо гарну відкормлену чоловічу дротину. І приходять ніжні, молоді дівчата з чоловічими бородами і вусами... Руки б відрубувала таким майстрам.
tarveldy• 11 июля 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Нє, в мене дуже класно все йшло від лазеру, я обізяна від природи, може тому і такий результат, 2 роки взагалі не було навіть потреби в корекції, на обличчі проблем нема , нові волоски не такі чорні і жорсткі і головне не вростають!!!