Попипиповна• 11 июля 2022

Ви би образились якби чоловік:

Чи то з анонімної вкладки чи то загуглив,а потім почистив історію,коротше шукав знайомих жінок тобто поцікавитися як вони живуть чи живі,бо війна зараз,але не хотів,щоб я це знала,що він це шукав.
Якщо що то це знайомі з якими він не зустрічався, але вони йому подобались.

Ви б щось із цього розцінювали,як зраду???
Откушу что там торчит• 11 июля 2022
Нет, я бы не обиделась. Сама ищу сейчас тех, кого 100 лет не видела, мне очень важно, чтоб все мои знакомые были живы и здоровы
СтелькаОТединицы• 11 июля 2022
Що значить не зустрічався, але вони подобались. А вони взагалі знайомі?
Ух ты какая Я• 11 июля 2022
Ні, мені, наприклад, теж деколи цікаво як там мої колишні) проста цікавість)
Алина-1240• 11 июля 2022
Честно?да,обиделась бы
Пушка заряжённая• 11 июля 2022
Я сама иногда смотрю как бывшие. На мужа бы не наехала. А если бы часто смотрел, наехала бы.
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Та це не бувші
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Так це не колишні
Капитанша• 11 июля 2022
Я бы удивилась, что скрывал. Я не истеричка вполне адекватная женщина
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Так знайомі
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Від мене приховав
СтелькаОТединицы• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Так знайомі
Ну нормально ставилася б, але мене напружило б , що чоловік це робить таємно і видаляє історію, тобто шифрується.
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Чому?
Капитанша• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Від мене приховав
Тогда это больше о Вас говорит чем о нём. Я бы задумалась
СтелькаОТединицы• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Чому?
Чому? Це у чоловіка питати треба, не довіряє, боїться реакції
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Він вже якось цю жінку в фейсбуці шукав два роки тому,а тоді я помітила це і щось сказала,але посміхнулась йому тобто все ок було тоді
КонФФетОшка• 11 июля 2022
Если он все почистил, то как вы то об этом узнали? Следили до этого? Я б на его месте обиделась.
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Моєї?
СтелькаОТединицы• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Моєї?
Так
Капитанша• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Вы почитайте свой вопрос в конце поста. Мужа понимаю
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Відчула,що бреше мені коли з відрядження повернулась
КтоЕслиНеЯ• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Та це не бувші
Тогда в чем проблема? Нет, я бы не обиделась.
КонФФетОшка• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Вибачте, але ви якась дуже душна. Як в вас були колись підозри то треба було з´ясовувати. Не дивно що він від вас шифрується, бо жити як в концлагері або як у чистилищі непрощеним дуже важко. А так я так розумію що нічого не було але ви вже як на зраду йому накрутили.
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Ну якби до цієї жінки він залицявся і мав почуття
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ну йому цікаво як вона живе,а мені це не приємно
КтоЕслиНеЯ• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Имел когда то чувства? Или были отношения? Ну я к примеру, после того как не видела и не слышала о своей первой любви 18 лет, решила узнать что и как он, нигде в соц сетях не нашла его, но нашла племянницу, которая рассказала что его уже нет(( Иногда былое накатывает, но это абсолютно ничего не значит, это прошлое
автор Попипиповна • 11 июля 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Без відносин,як я зрозуміла то вона його культурно відшила колись
Твоя подруга• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
Так це не колишні
автор мой бывший муж с второй женой сейчас живет в моей квартире, сейчас не время думать о том - бывший или нет. Сейчас включается режим - можешь помочь, помоги, можешь спасти - спаси.
КонФФетОшка• 11 июля 2022
Ответ дляПопипиповна
От халепа.
Вам може бути багато чого неприємно, але то його справа. Тим більше він робив то не демонструючи вам (щоб пожаліти ваші почуття), але ви якимось чином все одно дізнались і не можете заспокоїтись.
OneTimeUser• 11 июля 2022
Ні, не образилась би, навіть якби були відносини. Ну мені здається це цілком по-людськи - ще й час такий. Але я взагалі не ревнива.

Та й я мабуть і не дізналась би, що він там шукав: для мене телефон, ноут, гаманець і т.п чоловіка - то недоторкана територія) ну як і мої особисті речі :)
OneTimeUser• 11 июля 2022
Ответ дляТвоя подруга
Ага, я от читала нещодавно історію із серії ´ми з нинішнім хлопцем збираєм гроші на тачку для мого колишнього #1 із ЗСУ, а приганяти її з-за кордону буде колишній #2’ :)