А я на шпагате• 11 июля 2022

Розлади харчування в дітей?

Дитина їсть дуже обмежений перелік продуктів , ніяких фруктів, крім банана і яблука, ніяких свіжих овочів і т.д., може не їсти цілими днями аж до підняття ацетону, не пробує нічого нового, навіть, якщо вмовити щось спробувати, це викликає рвоту. В когось таке було, пройшло з віком чи зверталися до спеціалістів?
Результат:
вже голосів: 28
15 (53.57%) Результат
6 (21.43%) Зверталися до лікарів
3 (10.71%) Пройшло з віком
3 (10.71%) Не пройшло
1 (3.57%) Інше
автор А я на шпагате • 11 июля 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Тоже самое, но с каждым годом список продуктов пополняется, что-то предлагаем настойчиво и заходит, что-то с подругами пробует, так что это временно😁
В нас поки що не проходить, компанія, домовленості, підкуп теж не підходять. Він готовий відмовитися від всього, але все одно не з´їсть
Дама_из_рекламы• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Сколько лет?
автор А я на шпагате • 11 июля 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Сколько лет?
5.5
Дама_из_рекламы• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
5.5
Рано ещё, моя начала пробовать лет в 7
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Що сказав психіатр?
РАС але інші декілька неврологів це не підтвердили. Ще й діагноз був не записаний, просто озвучений. Тобто не все так погано, просто є такі моменти. Над цим треба працювати. Працюю час від часу. От донька їсть м‘ясо любе і скрізь, але не їсть овочі і фрукти. Чекаю. Син взагалі їсть тільки дома. В садочку взагалі не їв, забирала з обіду, так як не можливо голодного тримати. І це не ті діти які з часом захотять їсти, як багато говорить. Нема бажаного - голодне дитя. Вже хоча б п‘є воду, а то і воду не пив.
автор А я на шпагате • 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Крім харчування ще є якісь прояви?
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Крім харчування ще є якісь прояви?
Купа є. Одна із наявних - кишківник. Там при РАС є багато симптомів - овечий стул один із них. В інтернеті є купа інформації про таких дітей. Але з часом зменшується прояв, але привичка не їсти щось нове залишається. Я маю надію, що все таки раціон збільшиться хоча б до 10 років.
Попижёновна• 11 июля 2022
Моему 10, еще так же, я уже привыкла, может не есть вообще день, аппетит только к вечеру, утром до 13-14:00 вообще не может есть, прям рвотный рефлекс. Такое было всегда, с начала прикорма, перед садиком и в садике не ел, в школе не ест, даже свою еду из ланч бокса. Ест ограниченное количество блюд, и должно быть приготовлено как он любит. Забила, все разные, организм знает что надо
автор А я на шпагате • 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Дякую!
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Дякую!
Будь ласка
фрау Гитта• 12 июля 2022
А лохину пробував? Смузі банан з полуницею? Пиріжки з вишнями?Пастіла?Вареники з ягодами і цукром.Мої діти на дух не виносять складних страв,де все перемішано і є соус чи підлива.тркба ,щоб лежало пюре чи картопля шматками і биток,або каша і котлета. Ніякої тушкованої картоплі,борщу,салату не їдять,гидують.
В принципі,їдять все,но щоб перемішаного з кількох інгредієнтів не було.
фрау Гитта• 12 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Їсть гречку, макарони, картоплю, м´ясо, деякі види риби, йогурт, молоко, творог, горіхи, яблука, банани. Але все це має бути тільки в простому вигляді без соусів чи добавок. Тому получається, що їсть тільки вдома, в садку - тільки хліб.
Прочитала,так а чим Ви незадоволені,не розумію? Дитина їсть творог,рибу,мясо і горіхи.Це прикол,чи шо? А від поливок в їдальні і тефтелів в тих поливках мене досі нудить!млинці,сирники їсть?
Бентливуман• 12 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
В мене така дочка. І я така. Змирилася. Три роки в садку практично голодна. В школі також. Я досі їм обмежений список продуктів. І її не заставляю.
У вас нормальний список. Готуйте те що любить і в тому вигляді як їсть. Я так роблю. Для дочки окремо,їй вже 10
Сегодня не целуюсь• 12 июля 2022
у мене чоловік їсть дуже обмежений раціон. вже 27 років даю на стіл ніяких підлив і салатів, все окремо.
нових продуктів не пробує.
в дитинстві часто блював, особливоо в садочку, інколи навіть просто від погляду на тарілку з гороховим пюре.

Автор, пропоную Вам заспокоїтись, Ви вже зробили більше, аніж будь хто.

моєму великому ´хлопчику´ вже 45. у нього нема рас. в житті все добре, і здоров´я непогане. є деякі таракани в голові, але в кого їх немає? ;)