А я на шпагате• 11 июля 2022
Розлади харчування в дітей?
Дитина їсть дуже обмежений перелік продуктів , ніяких фруктів, крім банана і яблука, ніяких свіжих овочів і т.д., може не їсти цілими днями аж до підняття ацетону, не пробує нічого нового, навіть, якщо вмовити щось спробувати, це викликає рвоту. В когось таке було, пройшло з віком чи зверталися до спеціалістів?
Результат:
вже голосів:
15 (53.57%)
Результат
6 (21.43%)
Зверталися до лікарів
3 (10.71%)
Пройшло з віком
3 (10.71%)
Не пройшло
1 (3.57%)
Інше
Кактус из кожезаменителя• 11 июля 2022
Да. Нужно к специалистам. Не тратьте время, идите к детскому психиатру.
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ длядама_из_декрета
Це може бути наслідком певних неврологічних особливостей.
Такі проблеми були від народження, тільки тоді була перебірливість у суміші, пляшці, з інших він теж відмовлявся пити
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Думаю швидше психолог таким займається
Кактус из кожезаменителя• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Думаю швидше психолог таким займається
Пробуйте. Только ищите, чтобы врач был по образованию.
Я в дамках• 11 июля 2022
Існують групи продуктів. Що саме їсть з різних груп? Перекуси є, чим? Перелік, кількість продуктів сумарно що їсть. Ось треба спочатку все визначити
Баррикадница• 11 июля 2022
Мої теж їдять обмежений перелік.
Овочі тільки в супах.
Менший ніякі фрукти і ягоди.
Мама мене постійно пресує. А я згадую, як я їла в цьому віці. Ніяких супів, борщів, котлет, каш не признавала.
Пюре і смажене яйце щодня ввечері. Вдень хліб і фрукти ягоди сезонні ще зеленими. Нічого, якось вижила. В підлітковому віці розширились вподобання, далі практично все їла вже.
Та і ніхто не парився тоді догодити нам з їжею.
Це я зараз одному котлети пельмені, а другий не їсть з фаршу нічого. Йому окремо варю кусками
Овочі тільки в супах.
Менший ніякі фрукти і ягоди.
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЯ в дамках
Їсть гречку, макарони, картоплю, м´ясо, деякі види риби, йогурт, молоко, творог, горіхи, яблука, банани. Але все це має бути тільки в простому вигляді без соусів чи добавок. Тому получається, що їсть тільки вдома, в садку - тільки хліб.
Кактус из кожезаменителя• 11 июля 2022
Ответ дляЯ в дамках
Вы просто не понимаете о чём речь. Такое типичное рассуждение((
Мне говорили наверное ест сладкое, булочки, перекусы. Уберёте и всё наладится.
То есть люди не могут представить, что ребенок ест 3-4-5 продуктов и всё. Он готов голодать, рвать, но другие есть не будет.
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ой, автор, в мене таких двоє. Вішаюсь. Психолог моя допомога.
Допоміг психолог? В мене старша дитина їсть все без розбору, а з сином катастрофа
Кактус из кожезаменителя• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
А как с одеждой? Ничего ему не трёт, не давит?
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Ні, з одягом не перебірливий
Баррикадница• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
У вас непоганий раціон.
В садках бувпє діти неочікувано їдять те, що вдома ніколи б.
Доречі, по причині того, що менший нічого в садку не їв, то я вранці шодувала і до обіднього сну бішла забирати, бо я не могла пережити, що він голодний буде до 16-17 год
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляБаррикадница
У вас непоганий раціон.
В садках так само не їсть нічого, крім хліба, і якщо є йогурт без добавок, а він є не завжди
Я в дамках• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
У вас достатьно непоганий раціон. Є різні групи продуктів. Соуси й добавки не є обов´язковими. У вашої дитини є свої вподобання як у всіх людей. А чому в саду не їсть, що каже? Йогурт там дають, макарони, гречку, чого не хоче там
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЯ в дамках
Там дають з підливою, або ще щось попаде з котлети чи салату на гарнір і він вже цього не хоче.
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Допомагає. Але в даному випадку характер переважає. В мене ситуація складна. Старша рве від нового, а менший від її істерик не їсть нове. Ось сьогодні з боєм запхала нову їжу. Коли мене вже розносить від люті, він їсть, якщо кормлю. Так і живу з надією на краще і періодичним походом до психолога. Каже щоб терпіла.
Є відео в ютубі (знайшла перед самою війною) хотіла започаткувати принцип, але зараз шкода продуктів. Можливо вам зайде. Малоежки и обжорки, Катерина Мурашова. Працює, і потрібен час.
Син менший і також ацетонщик, тому це вже знаю як молитву.
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Дякую, перегляну
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Дякую, перегляну
Прочитала раціон, дуже непоганий. Мені здається потрібен час. У моїх менший набагато. Можливо ви не знаєте що таке коли дитина не їсть.
Мій із каш їсть тільки макарони і рис, може молочну кукурузну, манку чи овсянку. М‘ясо їсть тільки в супі і то пюре. Рибу взагалі не їсть. Із овочів тільки огірки і моркву.
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Мене більше турбує відсутність овочів і фруктів.
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Вже як є. Багато дітей зараз не їсть нормально фрукти та овочі.
Я даю вітаміни раз чи два на рік. Ще є батончики із сухофруктів в раціоні. Типу Боба чи пастила інших виробників. Беру ще eat me, там хороший склад.
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Він фрукти і овочі ще навіть ніколи не пробував, думала, що з віком буде краще, але прогресу нема. Сьогодні черговий раз вмовила з´їсти шматочок персика, навіть не ковтнув, одразу рвота
Любящая болтать• 11 июля 2022
Ответ дляА я на шпагате
Моїй доньці 8 років, ситуація складніша. Не налягайте сильно якщо рвота. Знайдіть якісь мультики про овочі і фрукти, можливо зайде це.
Дама_из_рекламы• 11 июля 2022
Тоже самое, но с каждым годом список продуктов пополняется, что-то предлагаем настойчиво и заходит, что-то с подругами пробует, так что это временно😁
А я на шпагате
• 11 июля 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Автор, у психіатра ми всі теж були))
Що сказав психіатр?