Elena-Evelina• 12 июля 2022
Можете мене банити, але мені здається, що треба шукати кому вигідна ця війна
Корінь зла, зрозуміло, що пуйло. Але ж затягування передачі нам зброї та ПРО комусь має бути вигідним.
malinka.ya• 12 июля 2022
Ответ дляditunka
Раша стала слабой только из-за своей политики. А Китаю партнеры в виде раши и не нужны, ему легче дождаться когда они сами себя потопят и пользоваться всеми благами за копейки
Ну так и есть
Планировался союз раша,Китай , Германия
пуйло настолько тупое, что своими же руками его развалило
Планировался союз раша,Китай , Германия
Ответ дляRikitikitavi_2022
та я всім говорю ще з 2014-го року що пукіна давно вбили, бо я його фоткі старі дивилася, у нього і вираз інший і він був проамериканським і адекватним. Я думаю замочили його давно, і керує від нього група людей, але мені ніхто не вірить. От ця історія з його гівном і чемоданчиком, це не тому що здоров я, а щоб ДНК двійників не виявили. Але я думала там партія російська за ним стоїть, а теперь думаю то китайці рулять, бо їм таке тільки на руку. Поки росія вбиває українців, Китай переманить собі Казахстан, бо Афганістан теж вже під себе взяла, хоча скільки руських в тому Афганістані померло, щоб він потім Китаю дістався...ну таке, але мені ніхто не вірить, не сприймають, думають що я жартую, а я сер йозно говорю нема того путіна що був, а той хто зараз - розвалює росію та ничтоже її майбутнє
О, то про двійників саме від вас усе пійшло? Круто, не знала, бо багато про це пишуть, починаючи від західних СМІ і закінчуючи ’Вечірніми новинами Хацапетівки’.
Ответ дляVikolette
во-первых они уже выплатили, во-вторых, не кредит, лизинг.
Они выплачивали деньги за ту технику, которую ОСТАВИЛИ себе. Могли бы вернуть и ничего не платить.
Дякую за інфо🙏