Солнечный день• 12 июля 2022

Я одна подобаюсь азербайджанцям?

Чи їм всі подобаються? Просто коли ми йдемо з подругами, то вони звертають увагу лише на мене. Чому? Мені подруги кажуть, що їм всі подобаються. Але чому тоді вони не звертають уваги на подруг, а лише на мене? У вас був досвід з азербайджанцем ?
Тюрюнь_Тюнь• 12 июля 2022
Вы может блондинка?

Миллениалка• 12 июля 2022
Фіга у вас «чсв»
Слухи-руки не распускаю• 12 июля 2022
Я їм не подобаюсь, бо вони мені не цікаві і це вони бачать на моєму обличчі.
Ви білявка блакитноока чи носите відкритий одяг? Ім такі подобаються дуже
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Вы может блондинка?
я була і блондинкою і брюнеткою , і русою, вони завжди дивляться на мене , підходять знайомитись і тд
Показушница• 12 июля 2022
была в Баку много раз - нормальные мужчины там, что значит «все им нравятся»? в Турции в курортных прибрежных зонах местные мужчины намного хуже себя ведут
Простоваля• 12 июля 2022
в мене був. він під алкоголем був у неадекваті
Муроводчица• 12 июля 2022
Досвіду не було, але поруч є магазин,у якому працює ціла родина. Вони дуже чемні, стримані. Не уявляю в яких умовах могли б прямо на вулиці показувати свою зацікавленість чужою жінкою
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
і руса , чорна , і блонд, одяг завжди закритий. очі великі карі, армянські
Слухи-руки не распускаю• 12 июля 2022
Ответ дляПростоваля
Алкоголь нікому ще розуму не додавав

автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Алкоголь нікому ще розуму не додавав
точно!
Простоваля• 12 июля 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Алкоголь нікому ще розуму не додавав
їм його особливо не можна
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляМиллениалка
Фіга у вас «чсв»
хаха, та ні, просто спостереження
Простоваля• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
точно!
ще вони жінок б´ють. воно вам треба?
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляПростоваля
їм його особливо не можна
можна - можна, хто особливо не побожний
А я с косою• 12 июля 2022
в мене співробітниця - незаміжня та не дуже гарна жіночка за 40 років. Каже вони їй проходу не дають. Але коли я з нею пішла на базар, то виявилось, що вона до них чипляється, мені було навіть не зручно.
Тюрюнь_Тюнь• 12 июля 2022
Я встречалась. У них женщина должна беспрекословно делать то что мужчина сказал.
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляПростоваля
ще вони жінок б´ють. воно вам треба?
та не всі. бики є і у них і у нас. це стереотип
Простоваля• 12 июля 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
да, там клиника
Муроводчица• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
Може це не та увага,про яку ви пишите, а прояв армяно-азербайджанського конфлікту?

Миллион АлыхРос• 12 июля 2022
Может это чеченцы? Откуда вы знаете, что на вас смотрят Азербайджанцы? Они подходят и говорят- добрый вечер, мы с Азербайджана!?
Простоваля• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
там все запущено
Меня не звали• 12 июля 2022
А почему именно они? Вы ходите в азербайджанский ресторан? В моем окружении таких нет
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляМуроводчица
та ні, справжня увага. підморгують, просять інст, компліменти
Простоваля• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
не зв´язуйтесь
Слухи-руки не распускаю• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
Тоді не знаю. Усі люди різні, не можу сказати за всіх азербайджан. Близько спілкувалась з декількома, моя близька подруга жила і навіть заміж за одного вийшла, вона йому подобалась бо білявка, блакитні очі, завжди каблуки і спідниці короткі-але ж то початок, далі все одно за якості якісь кохають, а не тільки за зовнішність
Анка-пулемётчица• 12 июля 2022
А де ви їх бачите? Я до війни тільки арабів бачила.
автор Солнечный день • 12 июля 2022
Ответ дляМеня не звали
в Києві в університеті у нас багато їх. та і в Києві взагалі багато, ну і в інших містах
КрестьянинДиор• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
Не рекомендую ,взагалі чоловіків мусульманів не рекомендую. Нехай вони зі своіми будують стосунки.
Миллион АлыхРос• 12 июля 2022
Ответ дляСолнечный день
Я одних украинцев вижу, ну ещё цыгане трапляються)))
Настенные трусы.• 12 июля 2022
Меня любят турки и израильтяне. Остальные не реагируют