курасаны• 12 июля 2022
Мужчина зовсім не соромиться при мені пердіти, хоч знайомі пару днів(((
курасаны
• 12 июля 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Да она завралась. В теме пишет, что 2 дня знакомы, а потом что ее травня добиваются))
добивається з травня, а близько знайомі пару днів. Так ш не треба ,шановний мене оббрехувати.
курасаны
• 12 июля 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Я так понял, что просто нечистоплотность. Не вникал, загуглите ради прикола. Только не ешьте в это время))
не брешіть. в той темі ви писали,що позбулися їх коли почали гузно голити.
курасаны
• 12 июля 2022
Ответ дляВытворунка
А в чем слава? Жизнь в кайф там свою опу с ганзолями показала?
Вы как первый день на Советчице, тему ганзолей уже не один год мусолят
по-перше, це він,а не вона. по-друге,фото не давав ,не потрібно придумувати.
Жизнь в кайф• 12 июля 2022
Ответ длякурасаны
курасаны
• 12 июля 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
та ні,шановний. не ця. ви в іншій прославилися.
Жизнь в кайф• 12 июля 2022
Ответ длякурасаны
Благодарю за честную позицию.
Жизнь в кайф• 12 июля 2022
Ответ длякурасаны
Это уже ваши тараканы. Я впервые такое слово вчера услышал.
И до этого вы меня женщиной считали.
Так-то укакались вы, жаль анонимно))
И до этого вы меня женщиной считали.
Так-то укакались вы, жаль анонимно))
курасаны
• 12 июля 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
И до этого вы меня женщиной считали.
Так-то укакались вы, жаль анонимно))
И до этого вы меня женщиной считали.
Так-то укакались вы, жаль анонимно))
я з самого початку знала ,що ви чоловік! так шо,шановний,обкакались саме ви.
Жизнь в кайф• 12 июля 2022
Ответ длякурасаны
Пост номер 60 читайте, там вы меня четко определили женского пола, так что не надо врать, а то заработаете себе гипотериоз... потом устанете причину искать.
курасаны
• 13 июля 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
дєточка,читая ваші пости -я розумію ,що ви чоловік з маленьким пестриком і великим серцем! усього вам хорошого.