Великий сатирик• 12 июля 2022

Есть ли смысл делать детям полочки в углах над кроватями?

Комната небольшая, для 2 дочерей, над самими кроватями ничего не хочу вешать, но им нужно доп место, для рисунка, фоток, шкатулок, что если в углах сделать относительно симметричные не глубокие полочки? Там где пуфик будет большое зеркало и небольшой туалетный столик с пуфиком
Хочу в БАНю• 12 июля 2022
Ні, зробіть їм під вікном столєшніцу для навчання і полки по бокам вікна

автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Места не много, сантиметров по 20 на каждую сторону
ПесиКот• 12 июля 2022
Шкаф стеллаж или комод.
РозаЛюксен• 12 июля 2022
В мене стоять полиці на всю довжину кроватей, з опорами. Над кожною дві закриті, дві відкриті. Купа місця для всього. Два столи і шафа.
автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Ответ дляХочу в БАНю
Центр не реально
Хочу в БАНю• 12 июля 2022
Ось так
автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Покажете будь ласка як виглядає
РозаЛюксен• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Покажете будь ласка як виглядає
Зараз не вдома, якщо фото на телефоні є, додам.
автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Ответ дляХочу в БАНю
Ось так
Я зрозуміла, в мене там виход на балкон

Хочу в БАНю• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Я зрозуміла, в мене там виход на балкон
Ааа, шкода
автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Ответ дляХочу в БАНю
Ааа, шкода
Безлад, але думаю зрозумієте, кімната на двох і вузька, і з балконом, там де комод буде шкаф, де стіл, там і буде стіл, трохи довший, для двох
РозаЛюксен• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Покажете будь ласка як виглядає
Ось
Настасья Пицун• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Для чого полиці, щоб ще більший срач розвели?🤔
автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Ні, щоб навпаки все розложить
КошкинДом• 12 июля 2022
Та поставить можна, головне щоб воно ім потім на голову не летіло. Полиці над ліжком завжди мають бути впорядку, бо якщо посеред ночі звідти на голову полетять книжки чи тяжкі іграшки можна добряче перелякаться
Ручки-Крючки• 12 июля 2022
В мене над партами полочка
Настасья Пицун• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Ні, щоб навпаки все розложить
При такому безладі,як на фото нічого там розкладено не буде, бо вони не навчені нічого розкладати по місцях. Це буде безлад на полицях,який серед ночі буде вивалюватися на голову, нажаль....
Ручки-Крючки• 12 июля 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Як ми вас чекали в білому пальто 😁
Ручки-Крючки• 12 июля 2022
В мене схожа кімната.
Двох´ярусне ліжко, шведська стінка, комод, 2 парти, над партами поличка.
Більш менш компактно виглядає.
У вас ліжко одне краде багато місця.

Настасья Пицун• 12 июля 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Як ми вас чекали в білому пальто 😁
Та до чого тут моє пальто? В мене кожна річ має своє місце, мої діти теж так навчені. Я не кажу про ідеальний порядок, але речі мають мати свої місця,це моя суб´єктивна думка, і я її висловлюю, але боронь Боже нікому не навязую!!!! Але мої діти за такий срач вхопили би знатно
Артура Пирожкова• 12 июля 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Там очевидно половину спокойно в мусор отправить
Артура Пирожкова• 12 июля 2022
Можно
автор Великий сатирик • 12 июля 2022
Ответ дляКошкинДом
Теж правильно
Вся такая растыкая• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Ні, щоб навпаки все розложить
На открытых полках? Это смешно. Ещё и пылесборник.
Грабля• 12 июля 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Ось
Мені сподобалося. Як повернемося додому і буде все добре, то собі так зроблю. Дуже класно виглядає
забиякина• 12 июля 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Автор, Вашим дівчатам треба БАГАТО ящиків і полиць. тож зразу плануйте по всій кімнаті, не лише над ліжками. 4 ящички на кожну не змінять ситуації.на фото місць для зберігання майже нуль.
Ксерокопия ночи• 12 июля 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Ось
А вашій дитині не душно взимку, коли опалення працює?
Ксерокопия ночи• 13 июля 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Заздрю вам. Моя й вихоплює, але не допомає. Лише коли вже з піною у рота все летить у відро, то щось прибирає, але недовго
автор Великий сатирик • 13 июля 2022
Ответ длязабиякина
Я розумію зо треба, в них буде шафа, там де комод, письмовий стіл, під ним поличка сантиметрів 10 для канцтоварів і ще будуть полки коло столу, але мене цікавить ваша думка чи планувати полки в кутках, за ліжками? Відкриті полки?
Настасья Пицун• 13 июля 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
От, я прошу максимум 2 рази, на третій приходжу зі сміттєвим пакетом і прибираю сама, ми позбулися багатьох іграшок, акварельних фарб, лего і дуже ціннихи красивих витворів мистецтва😁, але вуаля, ми вилікувалися від засранства в кімнаті 🎉 Є звичайно речі не акуратно поскладані, але вони десь в куточку, в комоді, на полиці, але не посеред хати. Рейд по тумбах щотижня