Оскорбляю всячески• 13 июля 2022
Як зареєструватися на отримання гуманітарної допомоги?
Підкажіть будь ласка, як зареєструватия для отримання гуманітарної допомоги пенсіонеру? Чи в дії чи як заяву писати і де? Дякую!
Майстерня домашнього текстилю• 13 июля 2022
В Карітас, в кожному місті і селі є центр з гуманітаркою. Ви в якому місті?
Оскорбляю всячески
• 13 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Суми. Що таке карітас? Може якось через інтернет подати можна чи по телефону?
Гладковыбритый шишун• 13 июля 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Почему не погуглить?
Ответ дляОскорбляю всячески
Ні, треба йти, або сам пенсіонер, або хтось замість нього але з документами. Карітас - це центр допомоги від грекокатолицької церкви. Зараз вони опікіються впо, але і пенсіонерами також.
Оскорбляю всячески
• 13 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Почему не погуглить?
шоб ви спитали
Оскорбляю всячески
• 13 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
дякую. я просто не знайду ніде інформації, як зареєструватися. Бабусі 72 роки, сусідка казала, що її син якось реєстрував, але я так зрозуміла, що це не від церкви