Соната любви• 13 июля 2022

Чому конгресвумен США Вікторія Спартц вимагає відставки Єрмака?

Чому конгресвумен США Вікторія Спартц вимагає відставки "людини з сумнівною репутацією" Андрія Єрмака і які звинувачення вона висуває?

Вікторія Спартц є впливовим лобістом розширення допомоги Україні. Вона народилась у Чернігові, вищу освіту здобула в Києві, і з початку російської агресії вона багато тижнів проводить в Україні, зустрічається з багатьма українцями, в тому числі військовими. Тому позиція Спартц щодо України, як мінімум, викликає повагу.

Вперше представник американської влади дала жорстку оцінку фактичному керівнику української влади - Андрію Єрмаку, і прямо вимагає його відставки.

Президент Володимир Зеленський та голова ОП Андрій Єрмак жодних відповідей Спартц не дали, тож розгляньмо звинувачення Спартц щодо Єрмака по порядку:

1. "Погане керівництво невдалими мирними переговорами з Росією перед війною".

Саме Андрій Єрмак керував мирними перемовинами з Росією, напряму спілкувався із заступником голови адміністрації Путіна Дмитром Козаком. Саме Єрмак запровадив "всеосяжне перемир´я", розмінування кількох ділянок фронту, розмінування Чонгару. За три роки чинна влада не закупила жодного артилерійського снаряду, жодного ПТРК "Стугна". Політика "поглянути в очі Путіну", яку запроваджували Єрмак та президент Зеленський, виявилась повністю хибною та вигідною для Росії, яка планомірно готувалась під прикриттям заспокійливих заяв української влади. Політика Єрмака-Козака виявилась трагедією для України і для мільйонів українців, за яку влада має нести відповідальність. Навряд чи в якійсь демократичній країні було б можливе, щоб керівник, який ішов на поводі агресора, міг би й досі залишатись у владі. На початку війни, варто додати, Єрмак не робив перші два тижні жодної заяви хоча мав би першим пояснити до якої великої крові він завів Україну своєю політикою.

2. "Запевнення українського керівництва, що у лютому нападу з боку Росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни".

Саме Єрмак домігся незаконного призначення на посаду голови комітету по розвідці при президенті України люстрованого у 2015 році російського агента Руслана Демченка, який є співавтором ганебних для України Харківських угод щодо здачі Криму. Тобто Єрмак та Демченко формували позицію керівництва країн згідно з позицією Кремля. В результаті сама українська влада звинувачувала НАТО у розгойдуванні ситуації, і президент Зеленський у січні обіцяв українцям, що війни не буде і у травні ми будемо "їсти шашлики та відпочивати". Завдяки позиції Єрмака Україна не дослухалась до численних попереджень розвідки країн НАТО, не провела розгортання оперативного резерву ЗСУ, не провела розгортання військ територіальної оборони, не була роздана зброя, не були підготовлені оборонні рубежі для військ, не була підготовлена евакуація населення в районах російського наступу. Хтось у керівництві країни має відповідати за цю бездіяльність, яка призвела до десятків тисяч загиблих та полегшила агресору окупацію 15% української землі, до багатьох мільйонів біженців.
НамСвоюРобити• 13 июля 2022
Ответ дляsanta
Ок. Выгребайт сейчас.

Мне главное чтобы она не тормозила поставки оружия. Что она таки делает, а вы видите только инфо о Ермаке.
Вона лобіювала ленд ліз.
Її мета - контроль над поставками допомоги: і військової, і грошової.
І вона це не дивлячись з Вашингтону заявляє, а після багатьох відвідин України.

Прийняття рішення ЄС про створення групи по такому контролю вас нічим не дивує?
Новина про те, що наші органи перекрили канал контрабанди зброї не турбує?

santa• 13 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Вона лобіювала ленд ліз.

турбує. лишь бы не тормозило это все поставки.
НамСвоюРобити• 13 июля 2022
Ответ дляsanta
В первых чтениях и комитетах была против. Нет времени сейчас искать инфо подробней. Нсть более подробное инфо как она голосовала.
Так надайте це інфо.
У 10, хто був ’проти’, вона відсутня.
santa• 13 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так надайте це інфо.
У 10, хто був ’проти’, вона відсутня.
ок. позже. я ж тут не сижу часами. чейчас пропаду до вечера
Svetljachokkkk• 13 июля 2022
Ответ длямамакоти
Наверное у Ермака в рукаве что-то сверхкрутое есть на Зе. Ну или я сериалов пересмотрела)
Или просто дружат.
Для Зе - дружба это святое, он ради друзей Украиной пожертвовать готов.
Со Спаркс полностью согласна.
Oksuchakr• 13 июля 2022
Мені здається вона пуйла людина.
Читала її претензії і прям відчувала руку кремля.
Може мені здається, але вона змішала все в купу
1. Єрмак - тут нічого казати не буду. Є докази - судіть
2. ’ Вони себе поводять так, ніби в країні немає війни. У Києві працюють ресторани’ . Я в шоці від цього висловування . Те, що на нас кожного дня і кожної ночі сиплят бомби , що пів країні жінок приймають антидепресанти - то вона не знає.
3. ’Україна дуже пожалкує якщо посвариться з США’. І наостанок звісно треба залякати.
Якщо претензії до Єрмака - вирішуйте це питання.
А інше все до чого ?
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляsanta
Удалено администрацией...
symbol• 13 июля 2022
На фоне отставки Джонсона из-за вечеринок в карантин и протеже-извращенца, Ермаку, конечно, стоило бы уйти, к нему претензий достаточно за последние годы. Это хотя бы показало, что наша власть движется в сторону демократии
nikiya• 13 июля 2022
Ответ длямамакоти
Замуж вышла
При чому дуже давно.

Я не розумію культ оп і Єрмака. По суті це канцелярська посада, яка нічого сама по собі не вирішує. А в нас вона настільки сакралізована, що навіть не зважаючи на числені скандали і факапи цього діловода не можуть посунути.
Гидко.
Так, я порохобот

Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
где факты?
автор Соната любви • 13 июля 2022
это дно.
что они творят, я в шоке.

Глава НР ’Укроборонпрому’ Милованов назвав конгресвумен Спартц ’брехливою, цинічною політичною твариною’ через її вимогу відставки Єрмака
Ира Ларина• 13 июля 2022
Автор, вы не ответили, из каких источников получили инфу про продаже оружия. Не привели факты.
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
да об этом все знают. и только тот, кто ничего не хочет знать, закрывает на все глаза)
Виктория Спартц.
Реверанс• 13 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Пофіг на Єрмака?!
Пофіг на людину, яка влила презу у вуха, що ніякого нападу повномасштабного не буде (після повернення з Парижів/Берлінів і спілкування з Козаком)?
Охрініти.
Лише за це мав би вилетіти нафіг!
Це якщо не брати до уваги історію з вагнерівцями.

Звичайно, більш суттєвим є легалізація Спартц у Штатах.
Там уже русское ФСБ защищает Ермака
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
Виктория Спартц.
На болотах все знают, вы от туда черпаете вдохновение? Кроме них, можете предоставить более надежные источники информации, что ВСУ продало оружие?
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
а я писала о том, что ВСУ продало оружие?
вы похоже с логикой совсем не дружите.

хотя бы иногда головой думайте.
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
вы похоже с логикой совсем не дружите.

хотя бы иногда головой думайте.
Зеленский?)
Нельзя так сильно любить порошенко, что готовы обгадить всю страну и ВСУ.
Или уточняйте у своих источников, что они имели ввиду.
Да, у ваших друзей стоит радостный вой, что ВСУ продали.
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
Зеленский?)
Удалено администрацией...
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Повторю, уточните у друзей, кто по их мнению продал или загуглите. Ну или бросьте скрин, где указано, кто продал. Не надо писать мне диагнозы.

автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
меня ваши друзья не интересуют, что вы на них ссылаетесь.
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
Речь не о друзьях. Вы радовались, что наша сторона продает оружие вражеской стороне. Я попросила факты. Вы мне в ответ диагнозы ставите. Вместо тысячи слов, покажите подтверждение, что оружие продали. Все.
santa• 13 июля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так надайте це інфо.
У 10, хто був ’проти’, вона відсутня.
вот, читайте https://gordonua.com/amp/blogs/sergey-sidorenko/sp...
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
до чего же вы неадекватный человек.
где я радовалась? провокаторша, у вас только одно- лишь бы в чем обвинить и приколупаться к чему то.

смайлик обозначет ржач с клоунады, в которую превращают нашу страну.

Милованов прокоментував слова Спартц про постачання зброї Україні , що озброєння ’може опинитися у Сирії чи Росії’.

такими словами просто так не разбрасываются, а озвучивают только в том случае, когда есть обоснованные и подтвержденные факты.

но ваши братья по разуму уже и Викторию Спартц облили дерьмом.
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
до чего же вы неадекватный человек.

Вы написали, что украинская сторона продает русской стороне оружие. Я попросила факты. Провокатор вы, вы распространяете недоверие к ВСУ. Вы можете показать факты продажи оружия? Вы 10 минут писали, удаляли, снова писали мне ответ. Не надо. Дайте факты.
santa• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
и как вы представляете они продают , прям с поля боя?

это вброс от россии, а вы подхватываете
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
я не писала о том, что оружие продает ВСУ.
я вообще об ВСУ ничего не писала.
а вам видимо очень хочется очернить ВСУ и вы таким подлым способом пытаетесь это сделать.
вы специально устраиваете провокацию и манипулируете, подменой понятий.

я ничего не удаляю.
те сообщения, которые писала - они в ответе вам.
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
я вообще об ВСУ ничего не писала.

я ничего не удаляю.
А кто продал? Вы можете пояснить, только с аргументами, фактами?
Я про это услышала у Жданова. Погуглила, все источники, которые утверждают о факте продажи, продавцом называют ВСУ. Потому я у вас спрашиваю. А вы юлите.
Ну так кто продал? С источниками, пожалуйста, иначе люди будут гуглить и увидят, что ВСУ.
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
я вам уже несколько раз написала, Виктория Спартц.
но вас же такой ответ не устраивает.
вы же с пеной у рта пытаетесь манипулировать и как попугай повторяете про ВСУ.

ваша цель очернить ВСУ, иначе вы бы не пытались с таким рвением в каждом сообщении приписывать ВСУ.
Ира Ларина• 13 июля 2022
Ответ дляСоната любви
но вас же такой ответ не устраивает.

Не съезжайте). Уже понятно, что вы загнали себя в угол. Я каждый раз прошу скрин, а не ваше изложение на тему и его нет.
Имейте хоть что-то святое.
Бувайте, аналитег).
автор Соната любви • 13 июля 2022
Ответ дляИра Ларина
Имейте хоть что-то святое.
Бувайте, аналитег).
Найбільшу помилку Вікторія зробила, коли сказала, що вона не розуміє куди поділася зброя після доставки в Україну. Коли Сергій запитав її чи має вона на увазі, що зброя може попасти не до українських військових, а кудись ще, вона відповіла - можливо. Він уточнив, наприклад, в Росію або Сирію? Вона відповіла ’можливо’. Це образило Сергія. І мене теж. І думаю має образити кожного українця.

Вікторія - брехлива цинічна політична тварина, яка використає Україну заради хайпу і переобрання.