выходные пролетают• 13 июля 2022
Дівчина підліток хоче у подарунок парфум з запахом вишні. Які?
Щось у середньому ціновому сегменті. Том Форд Лост Чері не потягну) Я з фруктовими ароматами справи ніколи не мала, запропонуйте декілька для затесту.
выходные пролетают
• 13 июля 2022
Ответ дляХорошенькая
Бритни Спирс фруктовые ароматы есть, если недорого
Зовсім економити не хочу, це все таки подарунок. Та і щось мега дороге не варіант. Вона може передумати за два тижні, що не її.
Почитаю варіанти, підемо хай затестить носом.
Стеклянная мышь• 13 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Можна 10 мл. Лост чері пошукати
выходные пролетают
• 13 июля 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Можна 10 мл. Лост чері пошукати
Буду вдячна за контакти надійного продавця відливантів.
Liliana12345• 13 июля 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Можна 10 мл. Лост чері пошукати
Там около 100 грн мл
Стеклянная мышь• 13 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Я брала на кремчику, по відгуках. 10 мл. є заводські пошукайте, на подарунок гарно. Сефора відправляє?
Хорошенькая• 13 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Так они не совсем плохие. Стойкие, просто на любителя. Я их уже 4 года выпшикать не могу, хотя остальные хвалят их
Хорошенькая• 13 июля 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Можна 10 мл. Лост чері пошукати
Так это ж на подарок. Разве 10 мл дарят?
выходные пролетают
• 13 июля 2022
Ответ дляХорошенькая
Дякую)) піду з донькою на занюх. Підлітки такі підлітки)))
Хорошенькая• 13 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Да, он больше подростковый) Мне он вообще вареньем воняет, но другим нравится))
выходные пролетают
• 13 июля 2022
Ответ дляЛасунка
Автор, зайдите и понюхайте. Таких много. Но не все Вам понравятся
Та власне,що фруктові це взагалі не моє))
Поведу ніс доньки на затест. Всім дякую за варіанти. Оголошу в магазині список, хай нюхає.
Копуша• 13 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Есть не отливант, а флакон 10 мл, по крайней мере, у нас в Германии они в продаже есть и есть спрей для тела, хотя за 130€ уже можно купить 30 мл
Alienushka• 13 июля 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Сладкая вишня.
О да, плюсуюсь, у меня такой есть, прям вишня-вишня