Ашолюдискажуть• 01 апреля в 11:51
Я из тех мам кто говорит с ребенком на русском
Дочери 7 лет. Живём сейчас не в Украине. А вы в таком случае старались, чтобы ребенок говорил на украинском? Или, возможно вы вообще не учили ребенка русскому и украинскому а только языку новой страны или английскому?
показать весь текст
2
2
2
2
6
8
58
Виннипуховна• 01 апреля в 12:33
Ту мову яку ви цінуєте чи хочете щоб дитина знала і не забула на тій і говоріть. Ваше життя і ваші цінності у ваших руках
3
Неробименінерви• 01 апреля в 12:33
Ответ дляПацан к успеху шел
Молодці, кацапи вас люблять
Я не червонец, чтобы всем нравиться🤣🤣 Их встречала один раз заграницей, но понятия не имею, любят ли меня незнакомые люди. Я не стремлюсь нравиться
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:35
Ответ дляНеробименінерви
Я не червонец, чтобы всем нравиться🤣🤣 Их встречала один раз заграницей, но понятия не имею, любят ли меня незнакомые люди. Я не стремлюсь нравиться
До чого тут ви?
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:38
Ответ дляЛасковая_львица
Я не глупая, инженер, у меня 20 лет стажа в 39 лет,веду ещё пару ФОП,живу в Украине и люблю эту страну ( не власть). А ваши подружки любят Украину очень крепко за границей,ходят на фестиваль моды в Германии, но бегают потом ищут русских врачей
Міняйте методичку. Ця застаріла .
2
Статус Ква• 01 апреля в 12:40
Типова кацапська пропаганда, що намагається виправдати використання російської мови за кордоном. Але ж російська мова не є офіційною мовою жодної країни, окрім Росії, і її знання не гарантує успіху в роботі. Українська мова, як державна мова України, є важливим активом для громадян України, незалежно від місця проживання.
2
1
7
Ласковая_львица• 01 апреля в 12:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
Міняйте методичку. Ця застаріла .
Это правда жизни
Неробименінерви• 01 апреля в 12:45
Ответ дляПацан к успеху шел
До чого тут ви?
А вы? Я пишу автору, не пойму каким боком вы тут
АсобеннАя• 01 апреля в 12:46
Ответ дляМию чакри щоденно
О як цікаво. А навіщо дитині російська? Ну от без наїзду питання (майже). Якщо дивитись з практичного боку, мова дає кар´єрні і особисті можливості. Англійська зрозуміло - мова ’золотого мільярда’. А російська? Мова двірника в москві? Мова забзділої кацапської діаспори брукліна? От щоб що?
Передам хлопцям з бригади на нулі
а то в них там нема ’загонів Фаріон’
2
Неробименінерви• 01 апреля в 12:46
Ответ дляСтатус Ква
Типова кацапська пропаганда, що намагається виправдати використання російської мови за кордоном. Але ж російська мова не є офіційною мовою жодної країни, окрім Росії, і її знання не гарантує успіху в роботі. Українська мова, як державна мова України, є важливим активом для громадян України, незалежно від місця проживання.
Что по поводу ООН?🤔
1
2
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:46
Ответ дляМишка-шалунишка
Чем дальше от границы тем больше патриотизма
💯.
Русня всюди отой язик тягне за собою .
Русня всюди отой язик тягне за собою .
1
Неробименінерви• 01 апреля в 12:47
Ответ дляАсобеннАя
Передам хлопцям з бригади на нулі
а то в них там нема ’загонів Фаріон’
Я думаю, что парней нужно отпустить с фронта домой, чтобы мову учили😀
4
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:47
Ответ дляАсобеннАя
Передам хлопцям з бригади на нулі
а то в них там нема ’загонів Фаріон’
Ооо, ви щось запізнилися з «ваєнні в акопах язиком гаварят»
5
АсобеннАя• 01 апреля в 12:48
Ответ дляСтатус Ква
Типова кацапська пропаганда, що намагається виправдати використання російської мови за кордоном. Але ж російська мова не є офіційною мовою жодної країни, окрім Росії, і її знання не гарантує успіху в роботі. Українська мова, як державна мова України, є важливим активом для громадян України, незалежно від місця проживання.
російська мова офіційно визнана однією з шести офіційних та робочих мов ООН.
Хоч російська є міжнародною мовою в контексті роботи ООН та міждержавних відносин пострадянських країн, її загальний статус у світі набагато нижчий, ніж в англійської, іспанської чи французької.
Хоч російська є міжнародною мовою в контексті роботи ООН та міждержавних відносин пострадянських країн, її загальний статус у світі набагато нижчий, ніж в англійської, іспанської чи французької.
1
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:48
Ответ дляАсобеннАя
російська мова офіційно визнана однією з шести офіційних та робочих мов ООН.
Хоч російська є міжнародною мовою в контексті роботи ООН та міждержавних відносин пострадянських країн, її загальний статус у світі набагато нижчий, ніж в англійської, іспанської чи французької.
Хоч російська є міжнародною мовою в контексті роботи ООН та міждержавних відносин пострадянських країн, її загальний статус у світі набагато нижчий, ніж в англійської, іспанської чи французької.
І???
Лялька в колисці• 01 апреля в 12:48
Ответ дляАшолюдискажуть
Да, просто спрашиваю как у других
Говорю на русском, дети говорят еще на немецком и английском, я не хочу еще больше нагружать их. У старшей еще с 11 до 13 класса испанский добавят.
3
5
АсобеннАя• 01 апреля в 12:49
Ответ дляЭскиз бесконечности
І???
Дана мова є офіц. міжнародною
Нікого не виправдовую і взагалі срач ввважаю безтолковим)
Нікого не виправдовую і взагалі срач ввважаю безтолковим)
3
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:50
Ответ дляНеробименінерви
А вы? Я пишу автору, не пойму каким боком вы тут
Я до вас, на щастя, відношення не маю.
Під моїми коментарями не пишіть недолугі коментарі, послідовниця русскої культураи культури
Під моїми коментарями не пишіть недолугі коментарі, послідовниця русскої культураи культури
1
4
Неробименінерви• 01 апреля в 12:51
Ответ дляПацан к успеху шел
Я до вас, на щастя, відношення не маю.
Під моїми коментарями не пишіть недолугі коментарі, послідовниця русскої культураи культури
Під моїми коментарями не пишіть недолугі коментарі, послідовниця русскої культураи культури
На хрена вы мне упали? Чтобы вам еще и писать
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:51
Ответ дляАсобеннАя
Дана мова є офіц. міжнародною
Нікого не виправдовую і взагалі срач ввважаю безтолковим)
Нікого не виправдовую і взагалі срач ввважаю безтолковим)
І далі що ?
Чому про це не верещать німці,, поляки, румуни і т.д?
Чому люди розмовляють мовою своєї країни і їм байдуже на язик і ООН .
Чому про це не верещать німці,, поляки, румуни і т.д?
Чому люди розмовляють мовою своєї країни і їм байдуже на язик і ООН .
2
3
АсобеннАя• 01 апреля в 12:53
Ответ дляЭскиз бесконечности
І далі що ?
Чому про це не верещать німці,, поляки, румуни і т.д?
Чому люди розмовляють мовою своєї країни і їм байдуже на язик і ООН .
Чому про це не верещать німці,, поляки, румуни і т.д?
Чому люди розмовляють мовою своєї країни і їм байдуже на язик і ООН .
Чим далі в ліс, тим бльше дров...))
Вас бентежить ООН чи діти вдома у чужих людей?
Вас бентежить ООН чи діти вдома у чужих людей?
2
2
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:53
Ответ дляНеробименінерви
На хрена вы мне упали? Чтобы вам еще и писать
Але ви вперто продовжуєте це робити
З професійним святом вас!
З професійним святом вас!
1
Неробименінерви• 01 апреля в 12:54
Ответ дляПацан к успеху шел
Але ви вперто продовжуєте це робити
З професійним святом вас!
З професійним святом вас!
Так вы мне пишите и пишите.
Остановитесь!
Остановитесь!
Мию чакри щоденно• 01 апреля в 12:55
Ответ дляАсобеннАя
Передам хлопцям з бригади на нулі
а то в них там нема ’загонів Фаріон’
’коня кують а жаба лапу підставляє’. Ви ніяким боком до хлопців на нулі як і ваш незрозумілий текст про бригади фаріон. Я питаю в автора конкретно її бачення перспектив російськомовної дитини.
2
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:55
Ответ дляАсобеннАя
Чим далі в ліс, тим бльше дров...))
Вас бентежить ООН чи діти вдома у чужих людей?
Вас бентежить ООН чи діти вдома у чужих людей?
Оце питання я й вам адресую .
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:56
Ответ дляНеробименінерви
Так вы мне пишите и пишите.
Остановитесь!
Остановитесь!
Зупиняється ви, я вам перша не писала
1
Неробименінерви• 01 апреля в 12:59
Ответ дляПацан к успеху шел
Зупиняється ви, я вам перша не писала
Ну, як гимно до пидошви. Иди борщом и детьми займись
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу