sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_58
Ашолюдискажуть• 01 апреля в 11:51

Я из тех мам кто говорит с ребенком на русском

Дочери 7 лет. Живём сейчас не в Украине. А вы в таком случае старались, чтобы ребенок говорил на украинском? Или, возможно вы вообще не учили ребенка русскому и украинскому а только языку новой страны или английскому?
показать весь текст
face_with_tears_of_joy 2 heart 2 pouting_face 2 crying_face 2 dislike 6 like 8 woman_facepalming 58
235 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 8
anonim_78
Виннипуховна• 01 апреля в 12:33
91
Ту мову яку ви цінуєте чи хочете щоб дитина знала і не забула на тій і говоріть. Ваше життя і ваші цінності у ваших руках
heart 3

anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:33
92
Ответ дляПацан к успеху шел
Молодці, кацапи вас люблять
Я не червонец, чтобы всем нравиться🤣🤣 Их встречала один раз заграницей, но понятия не имею, любят ли меня незнакомые люди. Я не стремлюсь нравиться
anonim_47
А ось і я• 01 апреля в 12:34
93
ждуниха?
woman_facepalming 2 like 2
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:35
94
Ответ дляНеробименінерви
Я не червонец, чтобы всем нравиться🤣🤣 Их встречала один раз заграницей, но понятия не имею, любят ли меня незнакомые люди. Я не стремлюсь нравиться
До чого тут ви?
anonim_66
Анютины ласки• 01 апреля в 12:35
95
мовосрач під новим соусом? ну-ну
like 1
anonim_195
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:38
96
Ответ дляЛасковая_львица
Я не глупая, инженер, у меня 20 лет стажа в 39 лет,веду ещё пару ФОП,живу в Украине и люблю эту страну ( не власть). А ваши подружки любят Украину очень крепко за границей,ходят на фестиваль моды в Германии, но бегают потом ищут русских врачей
Міняйте методичку. Ця застаріла .
like 2
anonim_155
Статус Ква• 01 апреля в 12:40
97
Типова кацапська пропаганда, що намагається виправдати використання російської мови за кордоном. Але ж російська мова не є офіційною мовою жодної країни, окрім Росії, і її знання не гарантує успіху в роботі. Українська мова, як державна мова України, є важливим активом для громадян України, незалежно від місця проживання.
like 2 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 7
anonim_42
Ласковая_львица• 01 апреля в 12:41
98
Ответ дляЭскиз бесконечности
Міняйте методичку. Ця застаріла .
Это правда жизни
anonim_11
Мишка-шалунишка• 01 апреля в 12:44
99
Чем дальше от границы тем больше патриотизма
like 4

anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:45
100
Ответ дляПацан к успеху шел
До чого тут ви?
А вы? Я пишу автору, не пойму каким боком вы тут
anonim_167
АсобеннАя• 01 апреля в 12:46
101
Ответ дляМию чакри щоденно
О як цікаво. А навіщо дитині російська? Ну от без наїзду питання (майже). Якщо дивитись з практичного боку, мова дає кар´єрні і особисті можливості. Англійська зрозуміло - мова ’золотого мільярда’. А російська? Мова двірника в москві? Мова забзділої кацапської діаспори брукліна? От щоб що?
Передам хлопцям з бригади на нулі а то в них там нема ’загонів Фаріон’
face_with_tears_of_joy 2
anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:46
102
Ответ дляСтатус Ква
Типова кацапська пропаганда, що намагається виправдати використання російської мови за кордоном. Але ж російська мова не є офіційною мовою жодної країни, окрім Росії, і її знання не гарантує успіху в роботі. Українська мова, як державна мова України, є важливим активом для громадян України, незалежно від місця проживання.
Что по поводу ООН?🤔
woman_facepalming 1 like 2
anonim_195
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:46
103
Ответ дляМишка-шалунишка
Чем дальше от границы тем больше патриотизма
💯.
Русня всюди отой язик тягне за собою .
woman_facepalming 1
anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:47
104
Ответ дляАсобеннАя
Передам хлопцям з бригади на нулі а то в них там нема ’загонів Фаріон’
Я думаю, что парней нужно отпустить с фронта домой, чтобы мову учили😀
like 4
anonim_195
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:47
105
Ответ дляАсобеннАя
Передам хлопцям з бригади на нулі а то в них там нема ’загонів Фаріон’
Ооо, ви щось запізнилися з «ваєнні в акопах язиком гаварят»
woman_facepalming 5
anonim_167
АсобеннАя• 01 апреля в 12:48
106
Ответ дляСтатус Ква
Типова кацапська пропаганда, що намагається виправдати використання російської мови за кордоном. Але ж російська мова не є офіційною мовою жодної країни, окрім Росії, і її знання не гарантує успіху в роботі. Українська мова, як державна мова України, є важливим активом для громадян України, незалежно від місця проживання.
російська мова офіційно визнана однією з шести офіційних та робочих мов ООН.
Хоч російська є міжнародною мовою в контексті роботи ООН та міждержавних відносин пострадянських країн, її загальний статус у світі набагато нижчий, ніж в англійської, іспанської чи французької.
like 1
anonim_195
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:48
107
Ответ дляАсобеннАя
російська мова офіційно визнана однією з шести офіційних та робочих мов ООН.
Хоч російська є міжнародною мовою в контексті роботи ООН та міждержавних відносин пострадянських країн, її загальний статус у світі набагато нижчий, ніж в англійської, іспанської чи французької.
І???
anonim_212
Лялька в колисці• 01 апреля в 12:48
108
Ответ дляАшолюдискажуть
Да, просто спрашиваю как у других
Говорю на русском, дети говорят еще на немецком и английском, я не хочу еще больше нагружать их. У старшей еще с 11 до 13 класса испанский добавят.
woman_facepalming 3 like 5
anonim_167
АсобеннАя• 01 апреля в 12:49
109
Ответ дляЭскиз бесконечности
І???
Дана мова є офіц. міжнародною
Нікого не виправдовую і взагалі срач ввважаю безтолковим)
heart 3

anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:50
110
Ответ дляНеробименінерви
А вы? Я пишу автору, не пойму каким боком вы тут
Я до вас, на щастя, відношення не маю.
Під моїми коментарями не пишіть недолугі коментарі, послідовниця русскої культураи культури
like 1 woman_facepalming 4
anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:51
111
Ответ дляПацан к успеху шел
Я до вас, на щастя, відношення не маю.
Під моїми коментарями не пишіть недолугі коментарі, послідовниця русскої культураи культури
На хрена вы мне упали? Чтобы вам еще и писать
anonim_195
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:51
112
Ответ дляАсобеннАя
Дана мова є офіц. міжнародною
Нікого не виправдовую і взагалі срач ввважаю безтолковим)
І далі що ?
Чому про це не верещать німці,, поляки, румуни і т.д?
Чому люди розмовляють мовою своєї країни і їм байдуже на язик і ООН .
like 2 woman_facepalming 3
anonim_167
АсобеннАя• 01 апреля в 12:53
113
Ответ дляЭскиз бесконечности
І далі що ?
Чому про це не верещать німці,, поляки, румуни і т.д?
Чому люди розмовляють мовою своєї країни і їм байдуже на язик і ООН .
Чим далі в ліс, тим бльше дров...))
Вас бентежить ООН чи діти вдома у чужих людей?
woman_facepalming 2 like 2
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:53
114
Ответ дляНеробименінерви
На хрена вы мне упали? Чтобы вам еще и писать
Але ви вперто продовжуєте це робити
З професійним святом вас!
woman_facepalming 1
anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:54
115
Ответ дляПацан к успеху шел
Але ви вперто продовжуєте це робити
З професійним святом вас!
Так вы мне пишите и пишите.
Остановитесь!
anonim_137
Мию чакри щоденно• 01 апреля в 12:55
116
Ответ дляАсобеннАя
Передам хлопцям з бригади на нулі а то в них там нема ’загонів Фаріон’
’коня кують а жаба лапу підставляє’. Ви ніяким боком до хлопців на нулі як і ваш незрозумілий текст про бригади фаріон. Я питаю в автора конкретно її бачення перспектив російськомовної дитини.
like 2
anonim_195
Эскиз бесконечности• 01 апреля в 12:55
117
Ответ дляАсобеннАя
Чим далі в ліс, тим бльше дров...))
Вас бентежить ООН чи діти вдома у чужих людей?
Оце питання я й вам адресую .
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:56
118
Ответ дляНеробименінерви
Так вы мне пишите и пишите.
Остановитесь!
Зупиняється ви, я вам перша не писала
woman_facepalming 1
anonim_105
Неробименінерви• 01 апреля в 12:59
119
Ответ дляПацан к успеху шел
Зупиняється ви, я вам перша не писала
Ну, як гимно до пидошви. Иди борщом и детьми займись
like 1
anonim_147
Вредняжка• 01 апреля в 12:59
120
Ответ дляА ось і я
ждуниха?
А как ждуниха по-украински будет?
face_with_tears_of_joy 5
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff