КокошинЭль• 01 апреля в 12:36
Кто ел, вкусный торт?
Добродійка• 01 апреля в 12:42
Не пробовала, но думаю неплохой как и все торты бкк, еще и с фисташковым кремом…интересно
Пирожкиня• 01 апреля в 12:48
О, ціна дуже гарна!
Я пробувала - колега пригощала на день народження, цікавий смак, але очікувала чогось більшого.
КокошинЭль
• 01 апреля в 12:51
Ответ дляАлина-1240
Вот так, неудачный
Потому и скидка такая
Маю сечі• 01 апреля в 12:52
Простенький. Брала сину на день народження. Маленький всередині( хоч брала 1кг), бо важкий. Більше не візьму.
Алина-1240• 01 апреля в 12:53
Ответ дляКокошинЭль
Потому и скидка такая
Почему?) На все есть скидка)
Жертва интернета• 01 апреля в 13:05
Мені в сільпо випала знижка на торти 40%. Взяла спробувати Ужгород, сподобався. Ще хочу Херсон спробувати. Хтось купував? Як він вам?
Ліньки гуглить• 01 апреля в 13:21
Автор тот вообще не удачный, бкк и так не особо вкусно, но этот дубайский вообще жуть. Коробка большая, сам торт очень маленький. Шоколад сверху вообще пластилин и начинка тоже сильно так себе. А если сравнивать с дубайским шоколадом, то этот торт просто говно.
Твоя космішна• 01 апреля в 13:23
Ответ дляЖертва интернета
Ужгород супер! Шкода, що в нашому місті не має
Жертва интернета• 01 апреля в 13:24
Ответ дляТвоя космішна
Так, мені теж сподобався
ОйЙой• 01 апреля в 13:32
Ответ дляЖертва интернета
Я лише в рекламі сільпо їх бачу, біля себе і на даставку їх умнас нема
Соображалочка• 01 апреля в 13:48
А Цей Ужгород на що схожий? Я в принципі сама класно пеку, ось медовий буд, перед цим шоколадний з маскарпоне. Думаю ще наполеончик забабахаю. Але цей Ужгород спокою не дає, дивилась в інста у Анети Барсівни, хочу спробувати капець))
ЭмчЭндЭм• 01 апреля в 17:50
Ответ дляЖертва интернета
649грн это уже со скидкой? У нас такой 500 без скидки. Обалденный торт, мой самый любимый из покупных. В отличии от того же рошена, штефаньо не стал удешевлять состав ингредиентов, держит марку, красавчик❤
ЭмчЭндЭм• 01 апреля в 17:52
Ответ дляСоображалочка
Я пеку отлично, но повторить ужгород так и не смогла) навряд ли Вы узнаете его рецепт, егт держат в секрете много лет, хоть я живу метров в пятистах от его производства, но даже такая близость не приблизила меня к этой тайне)
Жертва интернета• 01 апреля в 18:04
Ответ дляСоображалочка
Чимось на київський, але горіхи там лісові (фундук). І зверху не крем масляний ( терпіти його не можу) , а якась така маса, як крем з бісквітом, не знаю як пояснити - не приторне, не жирне.
Жертва интернета• 01 апреля в 18:05
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ні, це без знижки. Від цієї ціни брала з мінус 40%
Жертва интернета• 01 апреля в 18:07
Ответ дляОйЙой
У нас є в деяких сільпо, стоять в окремому холодильнику, заморожені.
Соображалочка• 01 апреля в 19:32
Ответ дляЖертва интернета
Смачно по опису. Я київський люблю, крем згори викидаю)) Навіть домашні масляні креми не їм)