Пульт от линолеума• 14 июля 2022

Вопрос по давлению

153 на 75 высокое давление? Какие могут быть причины? Может ли климат повлиять? Должен ли человек чувствовать такое давление?
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНаучительница
Буває, що людина і вищій АТ не відчуває.
Я теж не відчувала, іноді не звертала увагу на попереджувальні симптоми, до першого гіпертонічного кризу. Вперше виміряла АТ в 23 роки (просто на роботі стало погано), АТ був підвищений і значно. Сточатку на протязі доби були такі перепади тиску - ранком АТ був 110-115/65-80, а до вечора підіймався до 160-170/100-110. Але до лікаря не зверталася майже 5 років, серйозно чомусь до його не поставилася. Пов´язую зі стресом, може бути і наслідковий. Тепер це стійка гіпертонія, кризи гіпертонічні бувають, є деякі наслідки. Конкретну причину не знайшли, тому це первинна (есенціальна) гіпертонія. Щодня приймаю антигіпертензивні таблетки. А що поробиш...

Купіть тонометр або пройдіть добовий моніторинг АТ.
Як проявляється гіпертонічний криз?
Є в мене сімейний лікар в Україні. Якщо я перевірятиму тиск 3 рази на день, а потім онлайн напишу, зможе щось вона мені підказати? Чи то аналізи додаткові потрібні. Та й ви мабуть не знаєте, то писати лікарю треба) Я тут як турист. Купувала страхування, але на перший місяць тільки

Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Як проявляється гіпертонічний криз?
Гіпертонічний криз проявляється так - неврологічні симптоми (оніміння лівої руки і половини обличчя, запаморочення, порушення рівноваги, виражений головний біль, пливе і двоїться в очах) і кардіологічні (біль за грудиною з іррадіацією у ліву лопатку (як при стенокардії), нестача повітря), нудота, може в оці судинка лопнути.

Найкраще - добовий моніторинг АТ (це такий апарат як при холтері, тільки АТ вимірює), загальний аналіз крові, цукор, ліпопротеїди фракційно, ЕКГ. Це для початку.
автор Пульт от линолеума • 14 июля 2022
Ответ дляНаучительница

В оці судинка, це є. Червоні очі. Не повністю, а саме посередині зіниці з двох боків. Як парасолька від зіниці. Звернула увагу десь тиждень тому. Оніміння немає, тільки серце бухає.
Nerses• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Тобто, можно 3 рази на тиждень, наприклад, ходити до друзів, міряти тиск, і дивитися що покаже. А потім вже робити висновки? Тут давно, вже більше 2 місяців
Нет. Мерять надо два раза в день утром и вечером ,потому что вы должны принимать лекарства по схеме, но их прием будет зависеть от цифр ад. Вам придется купить тонометр , лечение гипертонии это на всю жизнь ежедневный контроль. Иначе инсульт.
Nerses• 14 июля 2022
Ответ дляНаучительница

Это скорее симптомы транзиторной ишемической атаки .
Гипертонический криз- головная боль, тошнота, двоение в глазах, тремор ,чувство нехватки воздуха, носовые кровотечения ( иногда на столько обильные что требуют задней тампонады).
Lilu-cosmo• 14 июля 2022
Автор, не пугайтесь сильно, и не расстраивайтесь, а то на нервной почве ещё выше поднимется. 75 это нормальное, а верхнее, как для молодой женщины, высоковатое. Вам действительно нужно поиобрести хороший тонометр и проконсультироваться с врачём.Может ничего страшного, нервы или полнолуние, но пускать на самотёк не нужно. Удачи Вам, не болейте.
Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляNerses
Це саме гіпертонічний криз. Гіпертонічні кризи можуть мати різні симптоми, як неврологічні, так і кардіологічні. Гіпертонічний криз може призвести і до ТІА, і до стенокардії (це вже наслідки ГК). Часті гіпертонічні кризи призвели до лакунарних інфарктів і вогнищевих змін у головному мозку по МРТ. Вже декілька років гіпертонічний криз супроводжується симптомами стенокардії (скоріше за все це спазм коронарних артерій або ішемія, але що це початок ішемії потрібно підтвердити). А носові кровотечі при гіпертонічному кризі можуть бути, а можуть ні. У мене хронічна недостатність мозкового кровообігу. Якщо і йде кров з носа, то трішки. А в очах судини лопаються. Тремор, скоріше озноб буває. Але то таке. Головне, що сама борюся з кризом. Не хочу, щоб в лікарню забрали.
Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
У Вас ізольовано підвищений АТ. Це коли систолічне значенні підвищене, а діастолічне значення в норі.
Здайте аналіз крові на ТТГ, такий показник може бути пов´язаний зі щитовидкою. Тахікардія часто буває?
Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Помилочка у коментарі 38:

у нормі (правильно)

... систолічне значення підвищене, а діастолічне значення у нормі.

Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Хвороб ніяких не діагностували. Таких, що могли якось на це все вплинути. Начебто. Але можна ж і не знати. Вік 29. Поміряли тиск, бо голова іноді боліла зранку. Але не сильно. Коли міряли, то не боліла. Стало цікаво, були у друзів і вирішили перевірити
У Вас проблем з нирками немає?
Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Як то таке може біти, щоб людина не відчувала такий тиск?
Моєму синові 15 років, і тиск вже 140/80 😔 Він його не відчуває, голова ніколи не болить, але саме з цього ми почали обстеження і пошуки причини 😔
Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Неконтрольована гіпертензія небезпечна річ. Інсульт зараз дуже помолодів. Маму як інсульт хватив, то у відділенні були пацієнти від 30 років
Мій тато як лежав після інфаркту в лікарні, то в палаті в 30 років вже мали по 2 стенти 😢
Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляНаучительница

Гіпертонії молодшають.... Я в 27 років вже була гіпертоніком 2 степені 😔
Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Обстеження звичайно при високому тиску варто почати з кардаограми та ЕХО, але у вас великий розрив між верхнім і нижнім тиском, тому варто ще провірити нирки і щитовидку, бо вони не рідко є першопричинами систолітичного тиску....
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Як же тоді його контролювати, якщо людина не відчуває високого тиску, і танометру також немає. Це можуть гори, інша країна таке зробити?
Це може переживання таке зробити. А тонометр просто необхідно купити. І ще, можливо через годину буде інший тиск, тож треба тонометр і контролювати. В мене зараз їх декілька, і на роботі і в мене, і в чоловіка.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я такий часто не відчуваю, але відчуваю, як вже 160 чи 170.
Я не Тролль• 14 июля 2022
А ви потім перевіряли тиск іще десь, на іншому тонометрі? Може з тим щось не так. Там у вас в аптеках не міряють, як у нас?
Nerses• 14 июля 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Знайшли?
Nerses• 14 июля 2022
Ответ дляLilu-cosmo
Пусть автор пугается и идёт к терапевту. Покупает тонометр и меряет ад ежедневно. Только тогда она будет знать свою норму и понимать 75 для нее много или нет. Гипотоникам усреднённые нормы не подходят. Норма давления высчитывается индивидуально. Для меня 120/80 это много, мое рабочее 100/60.
Причиной могут быть остеохондроз шейного отдела позвоночника, ВСД, камни в почках, сердечная/почечная недостаточность.

Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляNerses
Знайшли?
Так, почали з серця, але в мене вроджена вада розвитку нирок, тому 😔 Можна сказати ми знали де шукати. Хвороба спадкова, в дитинстві не проявлялася, як пояснили лікарі, що під час інтенсивно росту сина і хвороба виросла😢
Резвая лошадка• 14 июля 2022
Ответ дляNerses
Так, справді високим тиском нехтувати не варто. Високий тиск також може сигналом захворювань щитовидки. Тай тиск це не просто значення, це розширення і звуження судин, а вони не вічні, нажаль 😔
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Тонометр друзей мог быть не рабочий.
Купите свой или проверьте в медучреждении или аптеке.
Если давление будет высоким - магний 800 мг 2 месяца, после по 400 мг постоянно.
Проверьте работу почек, возможно нарушена фильтрация - будет белок или следы в моче. Артишок и люцерну (альфу) - не менее 4 мес, курс повторить.
Приведите норму выпиваемой жидкости к 30 мл на 1 кг веса.
В большинстве случаев этого достаточно чтобы без медикаметнов нормализовать давление
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ дляТут надолго
В мене просто тиск від батьків по наследству
Даже если есть предрасположенность, вы вполне можете не иметь тех проблем, что есть у ваших родителей.
Написала выше небольшую схему
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
О, 3 рази на день, то я не знаю, як зробити. Люди працюють. Я не жила ніколи, де гори. Та ще й інша країна. То навіть не думала, що таке може бути.
Вы в горах живете? Тогда это может быть единственной причиной.
Т.е. это как провоцирующий фактор. Но у вас вероятно есть анемия, как и у многих женщин. Из-за этого развивается гипоксия и на обычных высотах, а в условиях гор тем более. Организм включил компенсаторные механизмы.
Но не исключайте и того что написала выше.
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Холестерин, это вроде бы, когда есть лишний вес, или курят? У меня нет ничего из этого. Хотя могла и перепутать
’Холестерин’ это когда есть проблемы с печенью и желчеоттоком
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Не обязательно.В стенках сосудов откладываются холестериновые бляшки,которые сужают просвет сосуда.Зависит от характера питания.У моего папы было давление 150,один сосуд был закрыт бляшками на 90%,шарахнул инфаркт.В холестериновлм анализе за 3 месяца до этого почти все показатели были завышены.
Если нет повреждения сосудистой стенки то ничего там не скапливается. Холестерин в сосуде работает как пластырь. Больше всего повреждает сосуды сахар (сдайте гликированный гемоглобин)
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ дляНаучительница

А что обследовали, когда искали причины?
Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляsky-labs
ЕКГ, УЗД серця, УЗД щитовидки + аналізи на гормони, ренографія нирок, креатинин, загальний аналіз крові. Та коли це було... Вже й не пам´ятаю.
Научительница• 14 июля 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Підвищений АТ виявила в 23, до лікаря пішла в 30, а потім почалися проблемки. У головному мозку знайшли на МРТ ГМ лакунарні інфаркти субкортикальні + вогнищеві зміни гемісфер головного мозку. І вага в нормі, і низькокалорійне харчування. На той момент вже почалися проблемки з хребтом, потім виявила вдвічі підвищений Т4 (на інші гормони не здавала), хронічна недостатність мозкового кровообігу. Нирки у нормі тоді були.
На антигіпертензивних таблетках, але АТ все одно ’скаче’. У мене немає того рівня АТ, при якому б почувалася добре. Через декілька років, тепер це гіпертонія 2 стадії 3 ступня, гіпертензивне серце, ризик 3, СН1.
sky-labs• 14 июля 2022
Ответ дляНаучительница
Я выше писала рабочую небольшую схемку выше.