Хранительница чешки• Изменено 15 июля 2022
Білизна для годування
Підкажіть, будь ласка, коли Ви купляли ліфи для годування? І яких виробників?
Зараз 35 тиждень вагітності, готую сумки в пологовий, але думаю, що робити з ліфами, варто вже брати? бо ж в пологовому треба мати по списку. Якщо вже, то розраховувати з запасом щоб були? Наскільки?
Ну ниче се• 15 июля 2022
Я купувала топи для годування. Вони краще тягнуться і більш універсальні по розміру. І спати в них було комфортно. Розмір збільшився із 75в до 80д приблизно (в перший тиждень після пологів).
То красиві бюсти вже купувала після пари місяців як народила.
В пологовий ще можна брати майки для годування.
жар-птица Нюра• 15 июля 2022
Ни с одним ребёнком их не носила. Для меня абсолютно не нужный девайс
Я мабуть одна, хто не зміг пристосуватися до цієї білизни. Купила, але не змогла носити. Мені було зручніше вдома бути без білизни, а на вулицю вдягала звичайний бюстік. Розмір змінився на 7 місяці вагітності. Й з приходом молока не змінився. Але є випадки, коли з приходом молока зміниться ліф на один, два, три розміри. Тому є сенс дочекатися молока
Хранительница чешки
• 15 июля 2022
Ответ дляНу ниче се
Теж думаю про топи, хочу в принципі піти приміряти і підібрати) До вагітності носила 80С, зараз ношу звичайні топи легкі і більші трохи звісно. Але думаю наскільки більші треба брати з тих, що для годування.. десь на 2 розміри більше орієнтовно так розумію, чи це індивідуально все таки
Хранительница чешки
• 15 июля 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Купляла в пологовий, брала 75D, хоча носила на той час 75С. Було як-раз
А які саме купляли? Якого виробника не пам´ятаєте?
і скільки штук? 2-3?
Ну ниче се• 15 июля 2022
Ответ дляХранительница чешки
Це індивідуально щодо розміру. Але з топом простіше його вгадати. І ще не забудьте що в білизні має бути місце для лактаційних вкладишів для молока. Особисто я ними користувалася майже до року дитини.
Я купувала H&M топи і бюсти для годування.
Люблю_джаз• 15 июля 2022
Ответ дляХранительница чешки
і скільки штук? 2-3?
на George замовляла, в наборі білий і чорний, недорого і на перший час достатньо.
Гербария• 15 июля 2022
Я брала в розмір, не збільшений на 2. Найбільше подобалися Мазекеа, але здається вони вже вийшли з нашого ринку. Тому треба просто йти і приміряти зручний.
Хранительница чешки
• 15 июля 2022
Ответ дляНу ниче се
Мабуть Ви праві) Думаю а може тоді до пологів 1 взяти, а вже потім докупити орієнтуючись по розміру. 1шт в пологовий на перший час вистачить?)
Дякую за пораду, буду звертати увагу чи є місце на вкладиші))
Хранительница чешки
• 15 июля 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Дякую, гляну в George зараз))
Ну ниче се• 15 июля 2022
Ответ дляХранительница чешки
Парочку беріть на перший час. Бо дитина може на вас зригнути, чи навіть щоб просто випрати (а треба на вулицю іти) то треба змінний мати.
Хранительница чешки
• 15 июля 2022
Ответ дляНу ниче се
Зрозуміла, дякую))
На-перекуре• 15 июля 2022
Лучше топ для кормления, он лучше держит грудь и не прогадаешь с формой и размером чашки.
По факту мне, например, топ для кормления для его целевого назначения (кормления вне дома) не пригодился, ребёнок вне дома есть отказывался и орал, все кормления только дома или в гостях на кровати какой-то.
Но эти топы на столько удобные что и после завершения кормления ношу их)))
Первое время белье может понадобиться ночью, так как до установки лактации грудь подтекает. А уже после можно и без белья спать.