ПотеряласЯ Я...• 16 июля 2022
Брекети. Чи варто переплачувати за сапфірові?
Чи ставити метал і не паритись?
Кераміка якось стрьомно виглядає в реальності.
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
А ще може хто в курсі, чи справді американські брекети краще китайських?
Каркуша Клара• 16 июля 2022
Металл стрёмно выглядит. От каждого второго слышала, что жалели, что сэкономили и поставили металл, остальные наверное понимали, что ничего кроме метала не потянут финансово. Сапфировые не видела в жизни. Керамика выглядит хорошо в реальности, намного лучше металла
Радость моя• 16 июля 2022
Семена рукколы• 16 июля 2022
Ответ дляТриАна
Ставила метал на низ, верх комбінований передні по лінії усмішки кераміка далі метал
Метал надійніше і краще швидше виконую функцію
Метал мене не бентежив, між керамікою і металом була не велика різниця в вартості, ортодонт сказала метал краще
Мой тоже сказал что лучше металл, а то что неплохо, то стоит ну очень дофига
Неуловимый Джо• 16 июля 2022
Когда носила брекеты - ортодонт сказала, что лучше всего металл - цена радует по сравнению с другими и сколов намного меньше.
у мене верхні були кераміка, а нижні метал (нижні уже в процесі ортодонт сказала, що ставитимемо метал, бо через прикус кераміку зіб’ю зубами), то кераміка виглядає, звичайно, набагато естетичніше, але коли знімали😬, метал знімається легко, а кераміка тріскається і розлітається та маленькі кусочки, і дууужк болить 😬
Ms. Искренность• 16 июля 2022
Ортодонт також порадив металеві як більш надійні
Якщо естетична сторона вас не бентежить - краще зекономте цю суму на більш важливі речі
Окрім ціни установки ще враховуйте вартість корекцій та знімання системи.
ТАЗератти• 16 июля 2022
Я однозначно за кераміку, носила і на верхній, і на нижній щелепі . Але я ставила в 30р., тож про метал і мови не було. Про сапфір орт відразу сказала, що не вартує їх ставить
Курочка-наседка• 16 июля 2022
советую самолигирующие (там без резинок) металлические (результат быстрее и надежнее). и если отклеится, то брекет останется на дуге, вы его не проглотите случайно.
сама носила вверху керамику, внизу металл.
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Дивно, в мене абсолютно протилежна думка, кераміка добре виглядає поки у коробочці лежить, а на зубах як ще одні накладні зуби
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
Ответ дляРадость моя
Дочка носила керамику, выглядят нормально. Смотря какие резинки, вроде даже без них носят.
Такі маленькі, я якісь інші бачила)
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
Ответ дляТриАна
Мені також ортодонт радить метал
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
Ответ дляYulii_aa
Дякую за інфо, не знала
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
Ответ дляМастер Пис
А лингвальные не рассматриваете?
Ні, в мене бюджет так сказати, дуже довго відкладаю, наважилась зараз. Йшла на метал, а тепер задумалась, тому що цей лікар назвала більш тривалий строк носіння.
ПотеряласЯ Я...
• 16 июля 2022
Ответ дляКурочка-наседка
Дякую, дорого.
Каркуша Клара• 16 июля 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Отчасти так, но если не присматриваться их не видно. А металл видно и на расстоянии