НамСвоюРобити• 16 июля 2022
Притомні такого не скажуть.
А фантастів краще у художній літературі читати.
NesmeyanaYa• 16 июля 2022
Міністр оборони вчора сказав, що до кінця року моливе звільнення територій, які були захоплені після 23 лютого
LudaSHOPSale• 16 июля 2022
мин обороны Резник сказал, может и до Нового года, если дадут что просит
Olena Dnepr• 16 июля 2022
Ответ дляLilianna_
Іванно, ви дійсно така фанатка цього форуму? У вас на день по 5 тем про війну? Що ви хочете від нас? Щоб хтось сказав, що завтра війна закінчиться? Чи що? Для чого всі ці теми?
и регистрация 5 июля
Птица-синица• 16 июля 2022
Ответ дляOlena Dnepr
и регистрация 5 июля
Еще и ава вообще не коррелирует с ФИО)
Ответ дляMarryV
Ваши аналитики? Это так сверяют куранты, кому украинцы доверяют? Видать, среди укр экспертов много завербованных и обрабатывающих население бояться и в результате покориться.
Ну трошки дала маху, ви уважні, мій респект вам :) всі інші давай відповідати, а на «ваші» аналітики ніхто й уваги не звернув
Ответ дляLilianna_
Я думаю,иванна засланный казачок,регистрация июльская,изучают оашисты настроения наши. Хер вам,рашистские твари. УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
я слухаю жданова і швеця.і вони не кажуть те що мене турбує.тому і запитала-може хто слухає своїх толкових аналітиків.
Елена 2016• 16 июля 2022
Ответ дляOlena Dnepr
и регистрация 5 июля
а чего вы так реагируете на регистрацию? моя подруга тоже зарегистрировалась пару дней назад, ее гнать с форума метлой? давайте будем дружелюбнее...
Ответ дляЕлена 2016
Та ми дуже дружелюбні, навіть занадто. Аж настільки, що російські тварини до нас з війною прийшли, бо ми всі дружно повторювали мантру «Вони ж братні народи, вони не зможуть». Але ж подивіться на її теми хоча б. На їх кількість і на теми. І в кожній темі російські боти схиляють до капітуляції. То нам це дружні стосунки розвивати ?
Ответ дляІванна Пушич
в основному що вичитала -що до зими активна фаза закінчиться.
От і чудово, ви думаєте, що ми не вміємо читати? Чи у нас інші джерела інформації ? Чи в кожної порадниці свій експерт? Свій СБУшник? Так, сюдячи з того, що пишуть тут деякі, то прямо у всіх всі в адміністрації президента як мінімум. Але все зводиться або до капітуляції. Або до зради. Все це вигідно кому? Відповідь самі знаєте.