Просто болталка• 16 июля 2022
ІМ´Я .....яке?
маю двух донечок Еліна та Емілія 😍 чекаємо на третю принцесу Олександрівну🤰 і я опинилася з проблемою вибору 🤪🤦🤷🏼♀️ і це не лише коляски, а й основне це ім´я) накидайте своїх варіантів, щоб було созвучно з сестричками 😉
Я дуже хотіла б на Е, але нічого гарного не знайшла більше, то може такі варіанти (добавила в опрос):
Результат:
вже голосів:
76 (48.1%)
Олівія
24 (15.19%)
Аглая
23 (14.56%)
Ніколь
20 (12.66%)
Аделія
15 (9.49%)
Мірра
Паспортный стол• 16 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Боже, чому в голову лізе Ерітрея?))
Це африканська країна, при чому дуже неблагополучна. І в ООН вони голосували проти нас. Це все, що я знаю про цю країну. Не дуже асоціації будуть щодо дівчинки з таким ім´ям. І 2 букви Р в імені - то занадто)))))))0
Аннуитет• 16 июля 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Я думала после отьезда половины страны в Европу такие комментарии исчезнут.
Тут все наши Николь Элины и Евы как дома..)) среди Сильвий Энди Аннамарий и тд...
Для заграницы может быть. Но в Украине - это жлобство)
Я недавно слышала ’Ніколь, ти пісрала?’
Это ж печаль просто😁😂
Я недавно слышала ’Ніколь, ти пісрала?’
Это ж печаль просто😁😂
НетЕщеНаверное• 16 июля 2022
Думаю, що із ваших варіантів Олівія. У мене у знайомої доньки Емілія і Олівія. Із того, що вам пропонували мені сподобалось ім´я Еріка.
Паспортный стол• 16 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
чоловічої форми імена точно ні!
А останній варіант ваш в биту буде завжди Лізкою...це щось жахливе
А чому Ліза - жахливо, а Аглая - нормальне для вас?
В мене, наприклад, асоціації - Аглая - наглая.
Паспортный стол• 16 июля 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
І зараз співає
Еуріка сестра С.Ротару, пам´ятаю ще з дитинства..
Вона Ауріка.
ХвостПистолетом• 16 июля 2022
Я за Николь.
Оливия слишком созвучно с Эмилия.
Мне еще нравится имя Агата.
Оливия слишком созвучно с Эмилия.
Мне еще нравится имя Агата.
Шкала Радости• 16 июля 2022
Ответ дляАннуитет
Я недавно слышала ’Ніколь, ти пісрала?’
Это ж печаль просто😁😂
Я недавно слышала ’Ніколь, ти пісрала?’
Это ж печаль просто😁😂
Пісрала - це якось печальніше, ніж Ніколь))
АдеКВАтная• 16 июля 2022
Ответ дляАннуитет
Я недавно слышала ’Ніколь, ти пісрала?’
Это ж печаль просто😁😂
Я недавно слышала ’Ніколь, ти пісрала?’
Это ж печаль просто😁😂
Печаль говорить посрала..
Или у вас срут Маши и Кати и это норм так говорить .
Так мы уже и есть заграница..многие и не вернуться
Тетя из министерства• 16 июля 2022
Є ще німецьке ім´я Едда.
Із запропонованих найбільше подобається Аделія
Аннуитет• 16 июля 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Печаль говорить посрала..
Такими именами обычно называют жлобы. Посмотрите на слог автора в стартпосте, это же суржик)
Сложно всё это объяснить несведущему. Есть такая вещь, как интеллигентность. В моём окружении ’Доминика’ и ’Николь’ называли только провинциалы)
Аннуитет• 16 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Согласна, но смысл был в том, что народ выбирает вычурные имена, а потом двух слов связать не может. Это смешновато)
Но дело каждого, конечно.
Телефон Рубика• 16 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
вище людина написала що товаришує з Елладою! нічого дивного
вы бы хоть читали на какой пост это ответ
всегдаДаДа• 16 июля 2022
Автор: тут дівчата пишуть імена деякі просто першу літеру ліплять Е.... наприклад Еделін🤦
теж автор: Еліна це теж саме що Ліна але нам з чоловіком зайшло більше з Е
сама себе прекрасная• 16 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
писала вище, що коли шкодить , то кажу Еля, Елік!
але назвати так двох дівчат це теж саме що Діана і Діна чи Дар´я і Дарина в одній родині) або ж Емма і Емілія майже одне і те ж
доречі, Емма - гарне ім´я. І на Е починається, як ви хотіли.
Просто каралева• 16 июля 2022
Нужно будет сохранить тему, и скидывать тому кто будет клички котикам и собачкам подбирать))))
Божья коровка• 16 июля 2022
Ответ дляАннуитет
Высмеивание любых имён с интеллигентностью совершенно не вяжется. В моем окружении как раз люди простые, без образования, прочитавшие пару книг за жизнь, называют детей Катями и Дашами. У людей более развитых, творческих разные варианты. От привычных до вычурных.
Имена это просто дело вкуса. Лично мне нравится, что сейчас разнообразие имён.
Божья коровка• 16 июля 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Эмма и Эмилия созвучны слишком.
Божья коровка• 16 июля 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Если в Гугле ввести имя Элина, то видно, что оно существует. Эделин - такого имени просто нет. Это переделанный вариант другого имени.
Кили и Манджаро• 16 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Люди слово услышали, а значение и не погуглили, что это страна. Энтомология тоже можно. Евхаристия.
А еще есть Аркадий, Роман, Лидия и даже Перис и Бруклин. Не поверите, но все эти имена пошли от местности/города. И еще кажется Лука.
всегдаДаДа• 16 июля 2022
Ответ дляБожья коровка
Теж існує як окреме ім´я.
Проте справа у іншому. Автор сама собі суперечить. Так само ’переробляє’ імена імена, які їй не подобаються (Евка, Лізка, але боронь боже Мілка/Мілька, такого от точно немає на її думку).
Здивована подібним підходом та й усе.
Чучело сосны• 16 июля 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
І зараз співає
Ауріка Ротару.
Чучело сосны• 16 июля 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Іменно Єлена вимовлялося, якщо українською. По-русски Елэна.
Можна взагалі французькою Елен.
Просто болталка
• 16 июля 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую!
Просто болталка
• 16 июля 2022
Ответ дляПаспортный стол
є таке щодо асоціації і у мене)))
а ще коротко по домашньому - Глаша тоже не ахті🙄🤔😏🤷🏼♀️🤦 це версія чоловіка )
Просто болталка
• 16 июля 2022
Ответ дляБожья коровка
хотіла теж саме написати!