Оченьценная• 16 июля 2022
Чи пустять до Польщі без загран паспорта?
Я хочу поїхати в Польшу працювати. Але, в мене закінчився термін загран паспорта. Робити довго, чекати довго, але мені потрібно вже. Як там справи?
Чижик Пижик• 16 июля 2022
Не пустять. Чого довго? Мені трохи менше, ніж за місяць зробили. Сьомого подала, четвертого був у місті вже.
Зараз ще й продовжують паспорти там же в міграційній. На 5 років. Там взагалі 5 хвилин справи.
Дадосвидания• 16 июля 2022
Ответ дляМорковку дай
а разве рабочая виза не нужна?
Нет.
Можно приехать, оформить Песель и работать
Дадосвидания• 16 июля 2022
Ответ дляt.fodlash
не пу кают. исключение- из горячих трчек.
Нет. Пускают всех.
Скромняшка• 16 июля 2022
Дію біометричного паспорта можна продлити в міграційній службі - роботи на 10 хвилин і безкоштовно.