Rikitikitavi_2022• 18 июля 2022
Ваші улюблені книги українською в аудіо-форматі, порадьте будь ласка.
Цікавить:
1) щоб контент був цікавим або корисним,
2) обов язково було українською,
3) можна було скачати безплатно або прослухати (як от на якабу було або досі є, не перевіряла)
4) та ОБОВ ЯЗКОВО щоб голос та дикція була приємною
Завчасно дякую
(можна і ресурси рекомендувати або ютуб-канали, будь що аби було корисним і тому інше з вищенаведеного)
2) обов язково було українською,
Завчасно дякую
Наталья 2701• 18 июля 2022
Я зараз слухаю ’Повія’ П.Мирний, на ютубі. Читає акторка, дуже приємна дикція та гарна мова.
Ответ дляjkz007
ось ця з останніх, книжок читаю і слухаю багато
дякую!
Ответ дляНаталья 2701
дякую!