ЗабежАЛОЧКА• 18 июля 2022
Народила в березні - досі ніяких виплат, крім пакунку малюка
А допомоги при народженні дитини нема
птицаворона• 18 июля 2022
И декретные вам не заплатили? Я просто заявку подала в июне, надеялась получить до родов, но уже понимаю, что в пролете.
Черпак_для_фантазий• 18 июля 2022
Також народила в березні 14, також нічого нема. Пакунок взяла в пологовому. Док подавала 15 травня. а ті що в зв’язку з вагітністю від грудня нема . Ну от так
ЗабежАЛОЧКА
• 18 июля 2022
Ответ дляЧупа-чупс
А коли подали на допомогу?
Подала на допомогу в кінці квітня
побольшомусекретику• 18 июля 2022
Який район? Знаю,що є проблеми в бучанському районі, бо там сервери побомбили і відновлюють тепер все
Черпак_для_фантазий• 19 июля 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Не такие уж и копейки
860 грн 10 років тому і зараз,
Ті ж 10 тис тепер і 10 років тому
10 років тому ми каляску 2в 1 брали за 1500 тис нову, зараз за 8 тис бу. Ну реально ж копійки получається та й тих нема
Ті ж 10 тис тепер і 10 років тому
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
860 грн 10 років тому і зараз,
Ті ж 10 тис тепер і 10 років тому
Хєрасє копійки.
За 8 тис можна бу жигулі взяти, якщо поторгуватись.
А не колясон для понтів.
Малому похєр в чому його возять.
А не колясон для понтів.
Малому похєр в чому його возять.
Чупа-чупс• 19 июля 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
860 грн 10 років тому і зараз,
Ті ж 10 тис тепер і 10 років тому
Я мала на увазі не 860 а перший взнос. 10-11т. Мені ця сума добре помогла. Але згодна що зараз це обесцінена сума з цими цінами
Черпак_для_фантазий• 19 июля 2022
Ответ дляGvenna
Хєрасє копійки.
А не колясон для понтів.
Малому похєр в чому його возять.
А не колясон для понтів.
Малому похєр в чому його возять.
Ви як у воду дивитесь 10 років тому дитячі вклали це було 500 дол і взяли машину на перепродажу . Зараз 10 тис це 270 дол, ну самокат можна взяти 😂
І що називається що ділити чого нема