Після того, як склад в процесі носіння повністю змився з самої волосини ,якість погіршала? Я зробила ботокс, у мене 4-а ступінь пошкодження волосся. Що очікувати далі? Прошу дати відповідь знаючим!
Свисток ля-минор• 18 июля 2022
Робила і ботокс волосся і нанопоастику, яким чином вам пошкодили волосся цією процедурою? Це ж фактично лікування волосся. Я дуже задоволена результатом.
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні, ви мене неправильно зрозуміли. У мене вже пошкоджене волосся. І на пошкоджене волосся четвертої ступені я зробила цю процедуру.
ТыЧиНеТЫ• 18 июля 2022
Делаю раз в полгода. Результат - шикарный.
Волосы длинные, порчу плойкой, сухие и секущиеся.
Мне процедура очень подходит.
Свисток ля-минор• 18 июля 2022
Ответ дляandr1ana
Тоді вам тільки на користь, в мене через декілька місяців було волосся за станом як і до процедури, але ця процедура має накоплюючий ефект, якщо вчасно робити, то результат надовго. Плюс з урахуванням того, що я періодично поправляю стрижку , то волосся відновилося.
Моль Молливна• 18 июля 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
мне пожгли волосы утюжком, капец какой то
Котенок аки рысь• 18 июля 2022
Робила гарячий ботокс і нанопластику, нанопластика протрималась меньше. Гарячий ботокс довше і ефект супер. Сухе, товсте, пошкоджене волосся, з ботоксом м´яке і слухняне.