Чебураха с перцем• 18 июля 2022

Як ставитися до чоловіків, що зараз безпосередньо не задіяні у військовому захисті?

До тих, що в Україні та за кордоном наші. Якось повага до них плавно наближається до 0.
Куколка-мяуколка• 18 июля 2022
Ви якась чудесата
Неместная Я• 18 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Не про військових питання, а про тро, інші місцеві формування, волонтерів, кухарів ... хто допомогає безпосередньо у боротьбі з ворогом.
А экономику кто держать будет? Женщины и дети, которые выехали в Польшу, что ли?
Есть мужчины-воины, есть бизнесмены. Волонтерить это хорошо, картошку чистить тоже неплохо. Но бизнес поважнее будет для поддержки эклномики.
Куколка-мяуколка• 18 июля 2022
Ответ дляРедиска Я
С сожалением это либо больные либо инвалиды или пенсионеры
Маруська Му• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ой ,всі прямо таки .ІТ величезні податки сплачують ,біженці донатять,а хто ж воювати буде?Всі ,тільки не «я».
Вы можете идти воевать
Kusalochka• 18 июля 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Удалено администрацией...
огыду вызывают только такие как вы(
ИринаКа• 18 июля 2022
Для Перемоги треба бути в ЗСУ чи робити для ЗСУ. Всі інші - баласт. Якщо виїдуть - не велика втрата.
ЛюблюДевчонок• 18 июля 2022
Ответ дляНеместная Я
Ну звичайно .Для чого бізнесменам іти своїм життям ризикувати ,для того є прості хлопці ,з них користі небагато.Хай воюють!!!
Манный комочек• 18 июля 2022
я вчера поздно ехала с работы и уже понимала что не успею на метро, вызвала такси. еду и думаю - а если бы все мужчины ушли на фронт, то кто бы меня вез? реально такая мысль промелькнула.
ну и я нормально отношусь к людям, которые делают свою работу. многие еще помогают - отправляют донаты, организовывают какие-то закупки, мои коллеги собирали деньги и закупали мед оборудование, всякие мед дрели/пилы для врачей, которые на фронте, там одна дрель стоила тысяч сто. если бы все ушли на фронт - то кто бы на это все отправлял донаты? государство, увы, не покрывает все, что нужно.
Куколка-мяуколка• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ви ідіть
Маруська Му• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
А мене колеги на роботі дратують .Сидять ,папері перебирають .Фу ,аж злість бере.
А вы, наверное, на полях работаете?
Куколка-мяуколка• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Мій невиїзний.
Воює?
Регионщица• 18 июля 2022
Ответ дляМаруська Му
А вы, наверное, на полях работаете?
Ага, прям с уборочной пишет. Щас Джон Дир заведет и поедет в ночную смену пшеницу собирать. А утром коров доить и гусей пасти
ЛюблюДевчонок• 18 июля 2022
Ответ дляНеместная Я
Ну звичайно .Для чого бізнесменам своїм життям ризикувати,гинути?Хай ідуть прості хлопці ,від них користі небагато.
Гравицапа• 18 июля 2022
Вам гугл перекладник неправильно слово «ставитися» переклав, воно до питання не підходить) -15 рублів…
ЛюблюДевчонок• 18 июля 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Воює?
Так .
Неместная Я• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чтобы воевать, нужно не только идти, но и хоть немного уметь это делать. Всех на мясо, а что дальше? Кто будет донатить для ВСУ? Кто продукты в магазины для вас обеспечит? Кто за комуналку отвечать будет?
Коко Шанель• 18 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
А Вы думаете, что вме, кто просто работает на своём месте не помогают в борьбе с врагом?
УжеВотДа• 18 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Це все неоплачувано. А хто їх сім´ї годувати буде?
Kusalochka• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Скажіть це тим хлопцям на передовій .
Что сказать? Они благодарны. Да и на зп 120к желающих дофига. На эти деньги вообще можно профи нанимать.
#Пойду_кгадалке• 18 июля 2022
Сьогодні виглянула у вікно, а там пожежні, швидка і міліція (хтось каструлю забув на плиті - паразіти), кругом під´їзду купа чоловіків, швидка - три чоловіки!
Потім зателефонував помічник лікаря мого тата запитати про обстеження, бо лікар жінка виїхала в Швейцарію і повертатися наразі не планує. Це тільки так, маленькі моменти сьогодні до слова. То що, їх всіх зневажати?
Багато знайомих чоловіки 47+, повістки не отримували, працюють, мій чоловік вирішив піти на курси саперів , щоб суміжне корисне щось освоїти. Знову питання - їх теж зневажаємо? А хто тоді працюватиме, щоб держава не рухнула? Жінки доречі теж у нас військовозобов´язані, ті самі лікарі, які повиїздили з дітьми - зневажати? Щось Ви занадто категорична.
Kabizyaka• 18 июля 2022
Здається, без анонімів, тема буде здоровіше.
З повагою, Адміністрація.
artushik• 18 июля 2022
Ті, хто кудахче про неповагу до невоюючих, ви чого досі не у військкоматі? Армія потребує кухарів, медиків та інших жіночих рук. Шагом марш. Нема чого прикриватись дітьми, здайте їх батькам і вперед, на оборону!
СмирноваН• 18 июля 2022
Ответ дляИМХОля
Девочки, во-первых не всех берут. Во-вторых, на всех не хватит оружия. В-третьих, далеко не все готовы к этому, поэтому пусть дома будут и не мешают.
Единственное, меня цепляют мужчины, которые бежали через росию и осели зарубежом. Обычно это мужчины призывного возраста и без каких-либо законных прав выехать в военное время официально. Вот такие мужчины бесят.
Лучше там пускай сидят, чем их бы мобилизировали на оккупированных территориях, так как через рашу оттуда выезжали
Charming• 18 июля 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Вот именно. Я нормально отношусь к тем, кто выполняет мужскую работу. Но мужики, которые перекладывают бумажки в офисе, в наше время вызывают презрение.
Такие же мужики в новенькой форме в спокойных регионах бумажки перебирают, только в форме и с неплохой зп. И каждый из них будет потом рассказывать как воевал и требовать уважения
vikat• 18 июля 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Вони не винні що їхні міста потрапили в окупацію і дорога для виїзду була лише через рашку. Кудою ж вони мали виїхати?
Мене більше бісять ті біженці, які при переїзді на зу чи центр не хочуть ставати на облік, щоб їх не забрали часом на війну. Жінок по гуманітарках посилають, з пункта в пункт одних,щоб самим не світитись. Продукти гребуть безкоштовно, а на ’півас’ та цигарки гроші завжди є
Они могли вернуться в Украину, и я знаю многих, которые вернулись через Европу
Pauderpuff• 18 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Бізнесмени теж воюють. Особисто таких знаю. Один наприклад довірив свою юр. фірму простому хлопцю, він зараз крутиться як може щоб фірма існувала, з прибутків купляє амуніцію для хлопців.
felina.nat• 18 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
В мене повний відділ тих, хто працює та сприяє тому, що в країну йде валюта. Що, нехай кидають та йдуть в ТРО/волонтери? Частина й пішла - є й ТРО, й волонтери, й ЗСУ навіть. Але якщо всі підуть, компанія збанкрутує. Ми працюємо, по можливості багато хто донатить на армію та волонтерам. Але ж це не безпосередньо. Ганьба їм чи що?

Ви сама що робите? Як безпосередньо допомагаєте? Окрім того що розмірковуєте, хто гідний вашої поваги, а хто - ні.
Анна_Бель• 18 июля 2022
Я скоріше негативно ставлюсь до військових заробітчан
Анна_Бель• 18 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
А в мене дуже змішані почуття до тих, хто виїхав.
І правильно зробили
Надя М• 18 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
В стартпості ви написали ´до тих, що безпосередньо не задіяні у військовому захисті´ - а це всі, крім військових.

А в коментарі ви якраз пишете про тих, хто опосередковано (а не безпосередньо) задіяні у захисті.

Мені от цікаво яким чином ви будете визначати ступінь задіяння цивільних чоловіків
Не всі ж афішують свою допомогу