Доброго вечора! Дівчатка, кому не шкода, поділіться, будь ласка, бонусами в магазинах електроніки))
Запланувала покупку, а бонуси, як виявилося, обнуляються за рік.
Можливо, в когось теж закінчуються строки дії, або не маєте планів купувати техніку. Буду вдячна)
Відповідно, бонуси за мою покупку нарахуються Вам.
Natalia Salkova• 19 июля 2022
А как это? Если бонусы идут на мобильный номер или личный кабинет. Как их можно передать кому то.
nastasia2703• 19 июля 2022
Comfy - зарегайте новую почту и получите 100 грн купон (зайтите с инкогнито, на сайте появится строчка ’получите 100 грн’) можно использовать при любой покупки с любого адреса
Ответ дляNatalia Salkova
В кабінеті Ельдорадо, наприклад, є така функція, переказ бонусів на інший номер телефону.
nastasia2703• 19 июля 2022
по остальным не знаю, в комфи так делаю
и еще в комфи можно иногда попросить скидку на товар у оператора по телефону, могут дать
Ответ дляnastasia2703
Дякую за підказку, вже спробувала, але ці 100 грн лише на товари з певного переліку... Нема потрібного мені на жаль
nastasia2703• 19 июля 2022
Ответ длявиточка_88
та нет, там промокод дают на эл почту, на любой товар действует
вы его при оплате введите
там может от суммы зависит, может от 500 грн чтоб покупка была?
вы его при оплате введите
Ответ дляnastasia2703
вы его при оплате введите
Ось прикріпила скрін з пошти, обмежень немає на суму замовлення, лише на те, яку частину вартості можна оплатити. Обвела червоним умову їхню. А за зеленою кнопкою переходить на ту вибірку товарів, де можна його використовувати.
nastasia2703• 19 июля 2022
Ответ длявиточка_88
от блин, у них еще недавно было на все( я так две покупки делал в июне ((
наверное правила поменяли(
Ответ дляHelgushk@
А что за товар? Я покупала банку в бреин за регистрацию 100 грн давали зимой, там ассортимент как фокстрот
Пилосос хочу купити, мій старий вже кілька разів ремонтували, але цього разу він таки спустив останній подих із запахом горілого пилу)))
nastasia2703• 19 июля 2022
Ответ длявиточка_88
ще можна написати в телеграм бот комфі, щось спитати у оператора. потім буде графа ’зворотній зв´язок’ - і в знак подяки комфі запропонує обрати знижку на одну з категорій (були ’аксесуари для техніки’ , ’посуд’, ’товари для дому’ і ще якість
але тепер не знаю, чи це все актуально. я це тижні три тому робила
Ответ дляHelgushk@
Напишите модель
Ось такий:
Пылесос без мешка PHILIPS PowerPro Compact FC9350/01
Він зараз на усіх сайтах за акційною ціною 3200 коштує. На брейні глянула, також
Ответ дляnastasia2703
О, спробую))
nastasia2703• 19 июля 2022
Ответ длявиточка_88
О, спробую))
будь ласка)
це всі лайфхаки, які знаю та згадала )
Ответ дляnastasia2703
будь ласка)
це всі лайфхаки, які знаю та згадала )
В нас на колишній роботі був круговорот тих лайфхаків і бонусів))) колективно купували усе)))
Ответ дляHelgushk@
фото
Доброго дня) якщо цікаво, моя епопея не скінчилася)) 100 грн дійсно є знижка, але гарантія 1 рік, а не 2 як усі магазини дають(
Ответ дляHelgushk@
фото
Ахахааа))) не все так просто, писала вже (мої повідомлення #5 і#7 в цій темі)).
Дякую Вам за участь, візьму вже десь як є

Ответ дляHelgushk@
Хех быстро вы сдались
MF482Z45V
Слухайте, ну Ви просто Термінатор знижок! Кінг-конг промокодів))) Увійшли в азарт. Дякую Вам