Хто жив в Польщі й переїхав до Чехії зайдіть будь ласка
Доброго дня, зараз живемо в Польщі планую переїхати до подруги в Чехію там є робота,і наче дають житло так було б легше, бо маю двох дітей і важко тягнути самій, виникло питання чи дадуть там житло безкоштовно якщо ми жили три місяці в Польщі? Може хтось так переїзджав і має досвід то напишіть будь ласка)
Якщо ви не оформили Міжнародний захист то можете їхати у інші країни Європи. Польща дала лише тимчасовий захист на 18 міс. Ви можете покинути Польщу, але якщо довше ніж на 30 днів - втратите тимчасовий захист та всі виплати.