Slipi• 19 июля 2022

Хто жив в Польщі й переїхав до Чехії зайдіть будь ласка

Доброго дня, зараз живемо в Польщі планую переїхати до подруги в Чехію там є робота,і наче дають житло так було б легше, бо маю двох дітей і важко тягнути самій, виникло питання чи дадуть там житло безкоштовно якщо ми жили три місяці в Польщі? Може хтось так переїзджав і має досвід то напишіть будь ласка)
So_so• 19 июля 2022
Если Вы в Польше по безвизу, то Чехия даст Вам визу временного убежища. Жильё бесплатно сложно, ищите заранее.
So_so• 19 июля 2022
Вот
Kisska12• 19 июля 2022
Если вы в другой стране получали убежище, Чехия вас уже не примет.
автор Slipi • 19 июля 2022
Ответ дляSo_so
Вот
Дякую)
автор Slipi • 19 июля 2022
Ответ дляSo_so
По безвизу, але тимчасовий прихисток маю
So_so• 19 июля 2022
Ответ дляSlipi
Нет, или то или другое. Вы, наверное, биометрический паспорт имели ввиду. Чехия не даст Вам визу
автор Slipi • 20 июля 2022
Ответ дляSo_so
Песель со статусом укр
Malya• 20 июля 2022
Якщо ви не оформили Міжнародний захист то можете їхати у інші країни Європи. Польща дала лише тимчасовий захист на 18 міс. Ви можете покинути Польщу, але якщо довше ніж на 30 днів - втратите тимчасовий захист та всі виплати.
Malya• 20 июля 2022
https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019...