Щось з логiки i тд.Не можу нiчого такого знайти для 9 р. Маeмо з математики i мови,хочеться щось з цiкавинками.
Ответ дляizymin
Планета міркувань була у старшої дочки ,урок такий навіть був в 4 кл.Нам з чоловіком він видався дуже тяжким ,ми не завжди могли впоратися з завданнями.
То може на уроці так. В книжках завдання не складні, саме на вказаний вік. Влітку перед 4 класом, наприклад, син розв´язував завдання з книжки за 4 клас