Леди_на_драндулете• 20 июля 2022
Що зроблено не так? Стара хата
Лишилася від бабусі стара хата. Почистила, прогрунтувала, пошпаклювала. Все відпадає. Під низом фарба із залишками клею. Були клійончасті шпалери. З мене майстер ніякий. Короче що зробити, щоб пофарбувати ці стіни? Зараз все обдеру , а далі?
Мама Карло• 20 июля 2022
Я не мастер тоже, но когда шпаклюют, поверхность делают неровной, с ямками,чтобы шпаклёвка держалась внутри этих ямок, как пазл
Ластоноша• 20 июля 2022
Фарбу, що на стіні лишилась треба наждачним папером пройтися, щоб шерехуватість була
Леди_на_драндулете
• 20 июля 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Для початку треба оббити фарбу.
Ой жах, мені здається це нереальним
Чавонадо• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ой жах, мені здається це нереальним
Бетонконтактом обработайте и можете шпаклевать
Леди_на_драндулете
• 20 июля 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
бетоноконтактом грунтовали?
Навіть не знаю. Просто грунтовку сказала дайте в магазині. Це не те?
ПАЦАНКА О• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет
Чавонадо• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет
Ацетилсалициловая кислота• 20 июля 2022
Потрібно було обробити грунтовкою глибокого проникнення, саме такою. Обдирайте і пробуйте знову.
Леди_на_драндулете
• 20 июля 2022
Ответ дляЧавонадо
Нет
Дуже дякую за відповідь! Куплю бетоноконтакт
IQ 80• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це така абразивна грунтовка з крупинками, за які потім зачіплюється шпаклівка. Але одягайте рукавиці і застеліть підлогу, бо не віддерете, вона як клей
IQ 80• 20 июля 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Или ничего не делать или на деревянные рейки гипсокартон.
В селі під гіпсокартоном будуть миші ганяти
Чавонадо• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Это относительно новый материал в строительстве
Леди_на_драндулете
• 20 июля 2022
Ответ дляIQ 80
Це ви про бетоноконтакт?
IQ 80• 20 июля 2022
Ви можете ще спробувати по тому бетоноконтакту зробити декоративну шпаклівку (зі звичайної чистової), бо вирівняти не зможете ідеально під покраску. Потім в один світлий тон пофарбувати і зверху лак.
Форточка с диоптриями• 20 июля 2022
Бетонконтакт нужно было использовать до шпаклёвки.Сейчас это бессмысленно ,если отходит шпаклёвка.Бетонконтакт это грунтовки вид,делает поверхность гладкой ,не даёт сыпаться вашей основе,в вашем случае наносить несколько раз нужно.
Не танцую- но пою• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ой жах, мені здається це нереальним
Мы такое шпателем счищали
Фиона Шрековна• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ні, гоунтовка на краску, це ні о чем. Треба бетоноклнтакт, або знімати фарбу було
Нарисовалось• 20 июля 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
бетоноконтактом грунтовали?
Я тоже за бетоноконтакт, должно было быть ок
Нарисовалось• 20 июля 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ой жах, мені здається це нереальним
Є і спец розчинники знімати, клей, фарби від стіни. Мажете, потім воно саме лущиться. Шпателем знімаєте
Липка-прилипка• 20 июля 2022
Я бы гипсокартоном зашила. Да, дороже. Но надежнее. Сколько нервов, сил и денег уйдет на перекраску и поклейку обоев если что, да и неровности останутся.
Анонимарик• 20 июля 2022
Знімаєте все, що лущиться, але треба перевіряти якісно. Потім кварц-грунт, потім шпаклівка. Буде триматись добре.