Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июля 2022

Почему я надоедала маме в детстве?

Отношение мамы ко мне было нехорошее, вечно мне высказывала, что "у всех дети как дети, я ты - одоробло", что "откуда ты взялась на мою голову?". Последнее ставило меня в ступор.
Много было оскорблений в мой адрес. Ни за что, просто для разрядки. Ну и выросло из меня зашуганное животное. Много размышляла на данную тему, болело все это очень и болит до сих пор.
В последнее время вот вспоминаю, как я ей надоедала, типа "хочу хомяка", "хочу жевачку", "хочу игрушку" и т.д. Помню, что могла клянчить долго и нудно. Почему я это делала, я и сама не знала.
Вот интересно, почему и зачем? Именно надоедала зачем?
Иванка Бур• 20 июля 2022
Хотели и просили, что тут странного? Вы же ребёнком были, а не роботом.

Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 июля 2022
На самом деле вы просили внимания.
кошкомышь• 20 июля 2022
Вы хотели внимания
Мороженная курица• 20 июля 2022
Цікава мамка. А вона не в курсі звідки? Від того що вона ноги розставила перед мужиком.
Вибачте,але мені вас дуже жалко. А ваша мати визиває огиду, якщо те що ви написали правда. І як таким бог дітей дає.
А Я Самая Самая• 20 июля 2022
Во сколько мама вас родила?
Алина-1240• 20 июля 2022
Внимания добивались.меня еще похуже чем одоробалом обзывали))))
автор Наращиваю_Интелект_Дорого • 20 июля 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Во сколько мама вас родила?
ТыЧиНеТЫ• 20 июля 2022
Вашу маму ваш батько любив?
Ответ дляМороженная курица
Дякую за співчуття. Мені здається, що над мамою в дитинстві також знущались найближчі люди.

Ответ дляТыЧиНеТЫ
Вашу маму ваш батько любив?
Не любив. Він її навіть бив.
Feel good• 20 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Скоріше за все, так.
Понять, простить и забыть.
ТыЧиНеТЫ• 20 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Не любив. Він її навіть бив.
От і причина. Він її не любив а вона вас, бо ви від нього...
andr1ana• 20 июля 2022
мама давала вам недостатньо уваги, і тому ви нею марили, цим її і бісили. Як результат - ви незадоволена собою і у вас травма, досі хочете все змінити, і отримати мамину увагу, це вас болить і пече, вірно?
в мене аналогічно, мені було недостатньо уваги від мами, тому я була головною заводілою у класі, була завжди в центрі уваги , і старалась замінити цим маму.. не вийшло
Ответ дляFeel good
Скоріше за все, так.
Понять, простить и забыть.
Забыть получится разве что в дементном состоянии))
Гравицапа• 20 июля 2022
Я пам´ятаю мама кричала на нас постійно. От завжди був привід накричати.
Зараз я розумію, що життя в неї складне було. То вона на нас розрядку робила.
Я теж іноді кричу на дітей, але за діло.
Вона часто каже, що я не кричу на них за те, що пригнув на мене син, наприклад чи водою облив стіл на вулиці. Типу, як же, повинні розуміть.
Я пробую їй донести, що це діти і не все знають і розуміють в силу віку. Як дитина може знати, що стіл може набрякнуть від води чи розрахувати силу прижка в 4 роки
Україна_понад_усе• 20 июля 2022
Да сколько можно винить родителей за свою неудавшуюся жизнь....
Вам сколько лет?
Гербария• 20 июля 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Вашу маму ваш батько любив?
Меня муж не любит. Я своих детей обожаю и балую.
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Вам сколько лет?
Мой вопрос не об этом. Вопрос внизу темы.
Україна_понад_усе• 20 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Сколько вам сейчас?

hrushyk• 20 июля 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Мій батько безбожно бив маму,одного разу до реанімації
Вона розлучилась з ним коли мені було 4
Але вона любить мене безмежно,я тільки ніжність,тепло і безкінечні обійми пам‘ятаю з дитинства
Мороженная курица• 20 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Таке собі виправдання для неї. В моїх знайомих батьки були алкоголіка, то діти ніколи в житті не пробували алкоголь.
Це не привід руйнувати дитині життя і психіку.
На иголках• 20 июля 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Во сколько мама вас родила?
це взагалі не має значення, я старшу дитину народила в 19, наразі вона вже доросла, стільки уваги, скільки їй, не дісталося молодшим дітям, та й відмов їй мабуть було найменше, були в нас складні часи теж, але наразі ми - найкращі подруги
Алина-1240• 20 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Мою например никто не бил,и семья у нее была отличная.а на нас она вымещала все зло мира.у подружайки с детства мать детдомовкой была,отличная мать и бабушка
На иголках• 20 июля 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Вашу маму ваш батько любив?
це теж не має значення, мене перший чоловік ганьбив весь час, дитину я ’облизувала’ й йому теж не давала її ображати
ТыЧиНеТЫ• 20 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Вона розлучилась з ним коли мені було 4
Всі люди різні, ваша мама вас любила, але в випадку автора я думаю що причина в тому що її мама не навиділа батька і відповідно автора. Ще не рідкість
ТыЧиНеТЫ• 20 июля 2022
Ответ дляГербария
Всі люди різні
Мороженная курица• 20 июля 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Мене чоловік теж не любить, але я дитину люблю.
Чукча Мукча• 20 июля 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Вашу маму ваш батько любив?
Мабуть ні, і скоріше за все між батьками були нездорові відносини, і жоден з них не давав дитині найважливіші ресурси.
Мороженная курица• 20 июля 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Вам сколько лет?
Перепрошую, але до чого тут ’неудавшаяся’?
Україна_понад_усе• 20 июля 2022
Ответ дляМороженная курица
Ну и выросло из меня зашуганное животное...
По вашему это исповедь успешного и счастливого человека?

...много размышляю на эту тему....
дел больше в своей жизни нет... сидеть и ковырять детство...
а жизнь тем временем проходит и она в руках каждого из нас...