ТайТаке• 21 июля 2022

Зачем таможня польская спросила сколько литров бензина в баке

Ехала в сторону Польши.
Есть такие кому задавали такой же вопрос?
Про 7 пачек сигарет ,5 из них лишние , вообще молчу.
автор ТайТаке • 21 июля 2022
Ответ для4мама
Та коли як, запитую напередодні, потім як їдемо дорогою то дивлюсь онлайн карти. Частіше через Краковець.
Але зараз ось туди їхали через Словаччину, Убля - Великий Березний.
А назад через Угорщину Чоп - Захонь.
На Польщу надто велика навала наших зараз туди й сюди.
Вантажі по бізнесу також фурами через Краковець - Корчова йдуть завжди.
По карте на этом ПП самая малееькая очередь была . Но мертво стояла. Я знаю одно, больше через это конченое место не еду.

Rikitikitavi_2022• 21 июля 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
А мне в аэропорту ещё и пальцы чем-то проверяли....это простоттеш безопасность аэропорта,
кстати не все знаю, что рентген в аэропорту можно не проходить и попросить чтобы полапали вручную) просто не так он и полезен тот рентген, там облучение идет, безвозвратно убивает днк, я бы деток через тот рентген например не пускала совсем, если надо -пусть сканируют ручным сканером, а в Италии мне одна дама БДСМ прямо публично устроила, искала на мне вручную что-то, я закатила глаза и начала молиться, т.к. боялась что возбудит, хорошо хоть не мужчина и не было видно, ох уж эти итальянки)
Rikitikitavi_2022• 21 июля 2022
Ответ для4мама
Вони все це запитують.
А по пальному у баку якийсь папірець навіть заповнюють.
ааа, я просто ніколи кордон не перетинала авто, тільки зд та авіа, дякую буду знати
roksinata• 21 июля 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Нельзя з грудня 2019 року
Йому не дозволили в грудні 2020. До того проблем не було
4мама• 22 июля 2022
Ответ дляТайТаке
Ми також на ту Ублю поперлись бо по карті 5 хвилин чергу показувало. Три доби простояли
S4aste02• 22 июля 2022
Ответ дляroksinata
Це в лютому, а так в них дуже суворо з такими речами. В брата картошку конфіскували в грудні, так як не можна.
А чого вже картоплю не можна?
Selena*• 22 июля 2022
Ответ дляS4aste02
А чого вже картоплю не можна?
Майже ВСЕ з харчових продуктів зараз не можна :( Є виключення, але за нормами: мед, риба і т.д. Актуальний список треба дивитись на сайті страж гранічної
автор ТайТаке • 22 июля 2022
Ответ для4мама