УраганнаЯ• 22 июля 2022
Як роблять приписне у військоматі хлопці, які виїхали в Європу?
А час робити.
Бо потім вступати.
УраганнаЯ
• 22 июля 2022
Ответ дляФсеСама
Для навчання в ЄС то не треба. Чи ви про що?
Про навчання в Україні
ФсеСама• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Про навчання в Україні
Навіщо вам освіта українська яка не котується у світі? Тим більш, якщо хлопець ВЖЕ в ЄС і може там навчатись, працювати...жити?
Гарачый Шыкалад• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
В укр вуз
Не знаю нікого, кому б така ідея прийшла в голову. Або вже поступили за кордоном, або готуються до вступу на наступний рік
Невидимка• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Приписне один з документів для вступу
Мамо, включить мозок, нарешті.
Цикавенная• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
В укр вуз
Те, кто выехал в ЕС не поступают в укр вуз, они поступают в вуз стран ЕС, а если хотят поступить в украинский- возвращаются
Гарачый Шыкалад• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Провтикали. За ручку не повела.
Тепер не можу собі вибачити
Ну от тепер в дитини є шанс на нормальну освіту
пАлАвинкА• 22 июля 2022
Ответ дляФсеСама
Як це не котується? Хто таке сказав?
УраганнаЯ
• 22 июля 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Як це не котується? Хто таке сказав?
Наші спеціалісти користуються попитом у світі.
пАлАвинкА• 22 июля 2022
Ответ дляЦикавенная
Почему? Многие онлайн подали заявку и сдавали НМТ за рубежом
Накрыло-не отпускает• 22 июля 2022
В чем проблема?
Возвращайтесь и делайте документы и вперёд служить. После службы поступит. Если вам важно учиться именно в Украине.
Гарачый Шыкалад• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Де і які?
ФсеСама• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Провтикали. За ручку не повела.
Тепер не можу собі вибачити
Господи...да радійте що він в Європі і може навчатись там де розуму вистачить, ще й безкоштовно! Це реальний шанс змінити життя...не носити торби і гроші в деканат, здобути реальну освіту яка допоможе влаштуватись на гарну роботу по всій Європі... Мамо, дайте дитині шанс!!
пАлАвинкА• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Конечно.
Что это вообще такое пишут ’не котується’?.. Все котується!
Цикавенная• 22 июля 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Як це не котується? Хто таке сказав?
Работодатели из других стран сказали
Краля-Галя• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Провтикали. За ручку не повела.
Тепер не можу собі вибачити
Так їх школа за ручку водила
Ви там ні до чого, можете розслабитися, це відповідальність сина, а не ваша
пАлАвинкА• 22 июля 2022
Ответ дляФсеСама
Даже если и повезет на бесплатное на иностранном языке будет очень сложно учиться.
ФсеСама• 22 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Спеціалісти, але не навчання! Ще й треба диплом підтверджувати і т.д.
Одиніці якіх запрошують на все готове :)
пАлАвинкА• 22 июля 2022
Ответ дляЦикавенная
Работодатели из других стран сказали
Значит то такие работодатели.
Гарачый Шыкалад• 22 июля 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Складно, але можливо, потім без проблем можна влаштуватися на роботу в будь-якій країні. А після українського вузу онлайн дорога тільки в армію.
Краля-Галя• 22 июля 2022
Ответ дляЦикавенная
Работодатели из других стран сказали
Які конкретно?
Може не беруть наших програмістів, чи будівельників, чи інші технічні спеціальності?