Штора с кисточкой• 22 июля 2022
Оформлення догляду за інвалідом
Суть питання, можливо хто не так давно оформлював. У мене свекор інвалід 1 групи ( без ноги), чоловік хоче здійснювати за ним догляд, звернулися до усзн, сказали що не вийде, так як в членах сім´ї є я, щоб можна було оформити нам з чоловіком потрібно розлучитися, це дійсно так? Бо мої доходи будуть рахуватися до доходів їх родини...
Женамужная• 22 июля 2022
А до чого ви, як то його батько
Наша влада явно зловживає і це неймовірно дратує
АнтиТанкист• 22 июля 2022
По темі не підкажу, але ви можете подзвонити до безкоштовної юридичної консультації 0800213103
Ряженка• 22 июля 2022
Ответ дляЖенамужная
А до чого ви, як то його батько
За догляд доглядальнык получает компенсацию, а ее размер зависит от дохода семьи, соответственно учитываются доходы автора, как жены.
Женамужная• 22 июля 2022
Ответ дляРяженка
У мене чоловік доглядальник ща своєю бабусею отримує чи 17 грн чи 30, щось таке. Мої дозоди ніде не враховуються. Бабуся лежача, зате відмовояють в переведенні на першу групу, но бо як же ш треба в заручниках тримати чоловіків. Вдруг вздумає виїзати
Аноним Анонимыч• 22 июля 2022
Ответ дляЖенамужная
У вас другой вид пособия, сейчас этот вид уже не оформляют
Штора с кисточкой
• 24 июля 2022
Ходила я особисто дізнаватися, навіть якщо ми з чоловіком розлучимося, щоб не брати до уваги мої доходи, то чоловік теж працює, по його доходу теж не можливо оформити догляд, ось такі в нас закони....