Джавеліна• 22 июля 2022
Дружини загиблих захисників як Ви живете?
Я на хвилинку навіть боюся уявити, як це воно, втратити чоловіка і батька дітям та залишитися зовсім одній. Так страшно... Як Ви знаходите сили, чи є у Вас підтримка?
Моя кума втратила чоловіка, він зниклий безвісти і тому ще теплиться надія, але в неї зовсім з нервами. Я навіть не знаю, як можна вивести з цього стану, чим мотивувати?
Блины со смайликами• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Можливо. Мені байдуже впринципі, просто написала як по - різному переживають втрату різні люди. От і все
А есть методичка ? Как правильно переживать боль утраты? Жесть какая. Какое моральное право вы имеете упрекать других. Своего мужика небось под юбкой держите. Вдовы должны жить дальше. Ради детей ,ради себя. И не считайте чужие деньги.
Болтушка Му• 22 июля 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
як можна з цього радіти??? знаючи що твоя дитина там, в пеклі.
Гордиться и радоваться разные вещи. Думаю, что у невестки со свекровью и до отношения были не очень.
Молчалка• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Хто як. Одна знайома місяць вже ні з ким не говорить, родичі приходять приготувати дітям їсти, прибрати... вона навіть голову не миє( дітей 5-ро(((
Інша , купила машину , вчиться водити , має їхати закордон до мами, зовсім не схожа на страждалиицю, макіяж,перманент, розумію тих 15 мільйонів заглушили втрату. У всіх по різному.
Боже, яка біль читати це все..
Краще як інша знайома, мама потрібна дітям.
Першу треба рятувати.
Божечку, дай сили таким жінкам!
Першу треба рятувати.
Божечку, дай сили таким жінкам!
Железобетон• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
перша бідолашна в депресії рідним потрібно організувати їй психологічну допомогу
Первая леди колхоза• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Як же люблять люди смакувати чужим горем
Якби ходила чорна, худа і не хотіла жити, то всім від цього одразу б стало краще?
Нервогенератор• 22 июля 2022
Я не знаю о чем думают те кто на войну уходят добровольно с тремя-пятью детьми.Кто их после его смерти кормить будет?Вот это все ’а кто ж как не я страну защищу ’фигня,особенно в нашей стране.Потом ни та вдова ,ни ее дети нафиг никому не нужны будут.И будут они прозябать в нищите долгие годы.
Пацан к успеху шел• 22 июля 2022
Ответ дляГлас_Народа
Я думаю не будут платить 15 миллионов. Слишком много погибших, а это большие деньги
Удалено администрацией...
Усатая полосатая• 22 июля 2022
Ответ дляГлас_Народа
да,говорил наш водитель,что его сосед так и висит без вести пропавшим, жалко им деньгами раскидываться,надо ж нардепам зп поднимать,а то не хватит бабла на майбахи
Благоуханочка• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Але ж приплели і мільйони....
В неї 5 дітей, вона має бути сильна, повернулась до життя і добре.
Там сходила між люди, відволіклась. Краще згризти себе, довести до болячок і щоб діти були в дитбудику?
Болтушка Му• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
так, дай Бог. Я кажу, як ??? ви що, зовсім не хвилюєтесь? А вона, не треба притягувати погані думки, треба захищати батьківщину
А что поменяется от того, что она будет причитать и переживать? Все правильно она говорит. Может из тех, кто не любит свои эмоции выставлять напоказ. Тем более вам.
Нервогенератор• 22 июля 2022
Ответ длятолледо
господи не можу таке читати..збережи всіх наших божечка ти ж є..
Нет никакого божечки
Благоуханочка• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
В тому то і річ, коли рідний ,коханий чоловік -то це втрата ,після якої не хочеться жити. А коли хотіла ітак свалити, то прям джек пот
Вона 5 дітей родила від нього...
Инста_Богиня• 22 июля 2022
Ответ дляУсатая полосатая
ну так мой все равно...того...так бы хоть толк был
Так быстренько нового ищите, и главное сироту, что бы вам все 15 000 000 достались и отправляйте на 0.
Джавеліна
• 22 июля 2022
Ответ дляЛика32
Только мужья Вас волнуют? А сыновья нет?
Чому ж, втратити дитину це ще страшніше. Але жінці втратити коханого чоловіка і залишитися з малими дітьми на руках дуже важко не тільки психологічно, а й фізично. От як впоратися з душевним болем, зібрати все в кучу, робити буденні справи, доглядати за дітьми та ще на роботу ходити?
Усатая полосатая• 22 июля 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Пісець
и шо???? так нет его уже, образ жизни наложил отпечаток, ушел еще достаточно молодым.
Если судьба уйти,если Бог призвал человека и его час пришел,то лучше красиво уйти героем,чем инсультником
Пусть лучше твоим именем улицу назовут и школу, и дети будут детьми героя покойного, а не детьми дурня покойного
НетЕщеНаверное• 22 июля 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
а как его мобилизировали с 5-ю детьми. что-то тут не то
Многие идут добровольно. Большая зарплата, плюс военная рломантика, это не дома с 5-ю детьми, которых кормить надо
Галябалована• 22 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
ви в собі? ій оплакувати живу дитину?... пишається , бо є ким! і да, треба комусь боронити країну ...дякувати Богу та тій жінці, що виростила таку дитину
ДевочкаКрасавица• 22 июля 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
По личному желанию могут мобилизировать
Кюветчица• 22 июля 2022
Ответ дляПугачиха
Мобилизуют с одной семьи только так. Никакие не добровольцы. У сестры мужа, муж на фронте, но он первый пошел сразу, до этого воевал в 14м году. Он пошел добровольцем. А на прошлой неделе забрали обоих сыновей. Вот их никто не спрашивал, хотят они или нет. Все сейчас на востоке на фронте.
Спаси и сохрани их всех, всех защитников! Защити их и нас и Украину, Боже..
Холодная каша• 22 июля 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Перший раз тут таке напишу - але ви троль. Дружина про померлого чоловіка не напише, що він ’того’.
Благоуханочка• 22 июля 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
А хто судить? Людина написала те, що бачила.
Ви написали це з призирством
Dark_Yasna• 22 июля 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
сам пошел
Репетиторша• 22 июля 2022
Ответ дляУсатая полосатая
:( Цікаве у вас почуття гумору
Благоуханочка• 22 июля 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Ну да. Бо так треба
Инста_Богиня• 22 июля 2022
Ответ дляЛика32
Это еще страшнее.
Правда мамы бывают разные, я от своей свекрови в ах..уе.
Пацан к успеху шел• 22 июля 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Ви написали це з призирством
Ну, кожен має право на свою думку. Комусь так нормально, хтось не розуміє. Вам що до того?
Борщец• 22 июля 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Это еще страшнее.
а жены не бывают разные?
Заела_пластинка• 22 июля 2022
Ничего не ново...начала о жизнях человеческих, скатились к обсуждению денег
Первая леди колхоза• 22 июля 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Ну да. Бо так треба
Ага, а шо люди скажуть, без чорної хустки і горя нема