Губка Боб• 22 июля 2022

Відстежую загран, пише таке, скільки часу Ви чекали

Після такого надпису?
Чекаю вже давно, сьогодні щаслива , що щось змінилося.
100%• 22 июля 2022
Терміновий зараз реально чекати 1-1.5 місяці.

Yellow berry• 22 июля 2022
Терміновий чекала місяць
автор Губка Боб • 22 июля 2022
Ответ для100%
В мене звичайний , вже чекаю 41 день(
marata• 22 июля 2022
Вже готовий, через кілька днів можна буде забирати
автор Губка Боб • 22 июля 2022
Ответ дляmarata

Дякую!
100%• 22 июля 2022
Ответ дляГубка Боб
В мене звичайний , вже чекаю 41 день(
Звичайний, казали, 2-3 місяці(

Але за статусом він готовий. Скоро буде в вас, думаю, з понеділка. До кінця наступного тижня прийде
Одноклассница• 22 июля 2022
В мене теж таке пише, маю везти родичку через кордон в середу, дуже надіюсь,що встигну забрати
Синди Кроуфорд• 22 июля 2022
Доставили через 5 днів, але повідомлення про це прийшло через 2 дні після доставки
Белочкой зови• 22 июля 2022
Ответ дляГубка Боб
В мене звичайний , вже чекаю 41 день(
Ще декілька днів, залежно від того де живете

Везучая_Алиса• 22 июля 2022
Пхаха))
Я звичайний паспорт робила і після такого надпису чекала 2 місяці рівно
П.с. Терміновий
ЛолитаНеРазлита• 22 июля 2022
А якщо статус пише ’Дані відправлено до центру персоналізації 12.07.2022’? Це ще ніхто нічого нк виготовив, так?
ТелаЧьи нежноСти• 22 июля 2022
Ответ для100%
А швидше ніяк?( простим смертним)
ТелаЧьи нежноСти• 22 июля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Пхаха))
П.с. Терміновий
У якому місті ви робили заявку?
english book• 22 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
А швидше ніяк?( простим смертним)
Терміновий зараз 20 робочих днів,якщо Київ.Якщо інше місто,додавайте ще логістику.
Вже безліч тем було з підтвердженями.Те що було тои місяці назад,вже зміниллся.Терміни суттєво скоротилися.
ТелаЧьи нежноСти• 22 июля 2022
Ответ дляenglish book
Я сьогодні у Києві подала документи на терміновий, сказали відстежувати на сайті, але чекати приблизно 1 місяць. Може бути таке, що буде готовий раніше?
автор Губка Боб • 22 июля 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Такий надпис я мала +- місяць, так розумію що це він друкувався. Якого числа подавали?
Я 10.06 не Київ
Выступаю Я.• 22 июля 2022
Автор, якраз щойно забрала. Замовила 7-го червня, а вчора вже засвітився статус, що прибув у відділення УДМС
ЛолитаНеРазлита• 22 июля 2022
Ответ дляГубка Боб
Я 10.06 не Київ
29.06, Київ
Выступаю Я.• 22 июля 2022
Замовляла не терміновий

Здесь на минутку• 22 июля 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
В мене з 21.06 на персоналізації
Забрали 14.07
А взагалі подавали на паспорт 2.06
Вийшло десь 1,5 міс нетерміновий
ЛолитаНеРазлита• 22 июля 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
В мене з 21.06 на персоналізації
Забрали 14.07
А взагалі подавали на паспорт 2.06
Вийшло десь 1,5 міс нетерміновий
Дякую, почекаємо. Ми нікуди і не збираємось, просто строк дії паспорту у дитини скінчився. Краще оновити, на всякий випадок
КараПузовна• 22 июля 2022
Ответ дляГубка Боб
Я 10.06 не Київ
Робили ід картку, то такий запис був з середини травня по середину липня, вчора забрали
рукиЖимолости• 22 июля 2022
Ответ дляenglish book
english book• 22 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
20 робочих це й буде приблизно місяць.До 15 серпня повині отримати.
Але ще має значення де ви подавали.Не всі однаково швидко передають документи в роботу.Десь в той же день,як в ДП Документ.А десь можуть трошки тягнути,збираючи до купи всіх.
100%• 22 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
А швидше ніяк?( простим смертним)
Не знаю)
Свекруха та сестра чоловіка робили недавно. Сестра отримала через місяць. Свекруха тільки подалась. Нажаль, черги великі.
ТелаЧьи нежноСти• 22 июля 2022
Ответ дляenglish book
Дякую за інформацію. Підкажіть ще, будь-ласка, щодо фото. На сайті написано, що можна принести фото дитини 10×15, щоб не вести у відділ - це фото треба там залишити чи відсканують і повернуть?
автор Губка Боб • 22 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Сканують та повертають назад.
ТелаЧьи нежноСти• 10 августа 2022
Ответ дляГубка Боб
Сканують та повертають назад.
Фото забрали - сказали, що піде у особисту справу (
автор Губка Боб • 10 августа 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Тю( нам віддали, зробили скан вставили і віддали. Можливо як будете забирать, спитайте хай віддадуть. Навіщо воно їм якщо все в комп´ютері.
ТелаЧьи нежноСти• 10 августа 2022
Ответ дляГубка Боб
Я теж не зрозуміла, ще й фото сподобалось - робили в фотоательє і хотіла залишити собі...