Леди Г• 22 июля 2022
Где найти силы? Как не стать лошадью?
До війни працювала бухгалтером.Жили нормально.Як почалась війна я і чоловік не працювали 2 місяця.
Зараз мій графік такий: 7-10 працюю
прибиральницею 10-14 бухгалтером 14-15.30 прибиральницею.Всі роботи знаходяться дуже близько.Але дуже втомлююсь.Активно шукаю роботу,щоб не працювати прибиральницею.Чому не кину все це банальна - борги.
Зараз мій графік такий: 7-10 працюю
Леди Г
• 22 июля 2022
В нас ніколи не було боргів.Але пока не працювали 2 місяця зібралися борги по комунальним.Це потрібно заплатити за навчання.Спочатку дали відстрочку по платі за навчання- потім написали що не переведуть на наступний курс
Ответ дляЛеди Г
Студент вполне может помогать Вам с уборкой.
Грушки-яблочки• 22 июля 2022
Дуже шкода. Але ситуація така що ви вже номінально і є лошадь. Але в тому нічого поганого не має. Зараз це просто спосіб виживання. Краще прийняти це і тоді ви перестанете витрачати енергію.
Приєднуюсь до питання щодо чоловіка.
Леди Г
• 22 июля 2022
Ще є борг за світло за рік.Борги в всіх мешканців будинку.Наш будинок не приймали електромережі.Зараз щоб поставили лічильники потрібно заплатити за рік
Леди Г
• 22 июля 2022
Дякую що живем в своєму домі.Рлзумію що є люди які залишились без нічого.Є невеликі заощадження але страшно тратити - може прийдеться виїджати
Ms. Сама прямота• 22 июля 2022
Як Вам варіант подати оголошення для ведення фопів дрібних з малою кількістю найманих ,як буху? Звісно то не повноцінна робота,а підробіток,але все дистанційно і працювати ,коли є вільний час ,а не по графіку від і до
Леди Г
• 22 июля 2022
Ответ дляparele
Не хоче допомагати.Я просила ...
Ms. Сама прямота• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Г
Я тримаюсь.Вірю в Перемогу.Печу пироги для ранених.
Обіймаю . Зараз складно,але так завжди не буде ,треба це перетерпіти та пережити
Леди Г
• 22 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую!
Ленивица-красавица• 22 июля 2022
Вірю... І не знаю що порадити... Ніби й працюємо обидвоє, але на виході - борги. Теж за комуналку винні за тих перших пару місяців війни. Інфляція страшенна.
Леди Г
• 22 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую
Ленивица-красавица• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Г
Я в перемогу теж вірю, але не вірю в економіку. Їй гаплик (( найбільше шкода дітей, які і батьків не бачать, і результату ніякого
Леди Г
• 22 июля 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Тримайтесь
Ms. Сама прямота• 22 июля 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну тут все логічно. Ніколи ще історія не знала,коли країна у післявоєнний час та під час нього мала потужну економіку . Буде складно
Леди Г
• 22 июля 2022
Дочку студентку просила знайти роботу але вона не хоче.Допомагає мені робити домашні справи .
Незнакомлюся• 22 июля 2022
Чим робота прибиральницею погана, коли Ви отримуєте за неї з.платню? за 1.5 годин Ви зхба підмести можете, сміття винести та вологе прибирання коридору. Впевнена генералити не змушують. Відмовтеся, хтось працюватиме з задоволенням.
Леди Г
• 22 июля 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Велика площа 800кв.м.+ літня площадка.Немає віхідних зовсім
Незнакомлюся• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Г
За 1.5 години?800 кв м?
Пенек Возмездия• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Г
Не хоче допомагати.Я просила ...
Как?...оно вам надо такой студент
Пацака-задирака• 22 июля 2022
Скільки років дочці?
І скільки у вас виходить за день заробити?
Чи можете ви виконувати роботу бухгалтером ввечері а не в середині дня?
Вибачте за стільки питань. Це щоб трішки зрозуміти вашу ситуацію.
А також тримайтеся
Леди Г
• 22 июля 2022
Ответ дляПацака-задирака
Скільки років дочці?
А також тримайтеся
20.400 грн, в день.Так можу працювати бухгалтером ввечері
Пацака-задирака• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Г
Ну доньці пора вже і попрацювати трохи. Просто зараз в інституті канікули. Я після першого курсу влітку підпрацьовувала. І після другого. На 3-му курсі вже на постійну роботу влаштувалась за професією. В універі була змога поєднувати.
Але то тільки моя думка. У вас може бути і інакша. Моя мама мене навпаки відмовляла працювати, але хотілось свої гроші мати.
А для вас. Ну може пошукайте роботу в магазинах? Знаю що в мінімаркетах день стоїть десь 600 грн. Плюс/мінус. Це Київ. І після роботи змогли б робити вашу бухгалтерську роботу. Але звісно тоді це велике навантаження. І добре якщо б донька взяла на себе всі хатні справи якщо вона не працює.
Моя подруга зараз в Еву пішла працювати бо без роботи залишилась. В принципі доволі нормально.
Мотылек• 22 июля 2022
Это Вы в таком графике уже 2,5 месяца работаете?как Вы физически выдерживаете??У Вас есть запасное здоровье?Мужу Вас вообще не жалко, а если Вы сляжете, вот просто не потяните и все?